Space Jam 2 Hakkında Her Şey

space_jam_2

Sapce Jam 2, 2021’in eğlenceli olmaya aday filmlerden.

1996 yılının dikkat çeken filmlerinde biri olan Space Jam filminin ikincisi geliyor. İlk filmde basketbolun süper starı Michael Jordan ve Bugs Bunny’yi bir araya getiren film sinema sanatına büyük katkılar yapamasa da ilginç bir deney olarak tarihe geçmişti ve 2018 yılında devam filminin çekileceği açıklanmıştı.

Space Jam: Yeni Efsane-2021

2021 Temmuz ayında gösterime girmesi beklenen Space Jam: A New Legacy filminde ise bu kez bir başka basketbol starı LeBron James baş rolde. James’e bu kez de Bugs Bunny eşlik edecek.

Space Jam: A New Legacy filmi ile ilgili ayrıntılar basınla paylaşılmaya başlandı. Filmin yönetmenliğini Malcolm D.Lee yaparken baş rollerde LeBron James ve Bugs Bunny dışında Don Cheadle ve Sonequa Martin-Green’de rol alıyor. Filmde LeBron James’in Looney Toones karakterleriyle karşılaştığı bilgisayar simülasyonunda mahsur kalması anlatılacak.

Yönetmen Malcolm D.Lee yaptığı açıklamada ilk filmde de animasyon karakter olarak yer alan Lola Bunny’nin, ikinci filmde “cinselleştirilmeyeceğini” açıkladı.

İlk filmde Lola Bunny fazlaca kıvrımlı bir şekilde çizildi. Ancak yeni filmde Lola güçlü ve yetenekli bir karakter olarak ön plana çıkarılıyor.

Hatırlanacağı gibi Space Jam(1996) filminde Michael Jordan’a ünlü aktör Bill Murray ve NBA’den bir çok yıldız eşlik etmişti. Joe Pytka’nın yönettiği film 80 milyon dolar bütçeyle çekilirken, dünya çapında 230 milyon dolardan fazla hasılat yaptı.

Space Jam: A New Legacy(2021)-Türkçe Fragman

Bir cevap yazın