Fenerbahçe Alagöz Holding’e Yeni Sponsorlar

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_alagoz_holdinge_yen_sponsorlar

Last Updated on 14 Eylül 2023 by Aslıhan Demiralay

Geçtiğimiz sezonu şampiyonluklarla tamamlayan Fenerbahçe Alagöz Holding, yeni sponsorluk anlaşmaları ile de gücüne güç katıyor.

Fenerbahçe Alagöz Holding 2022-23 Sezonunda “Forma Sırt Sponsoru” olan Yemeksepeti ile, 2023-24 sezonunda Takımın “Forma Kol Yanı Sponsorluğu” konusunda anlaşma sağladı.

Yemeksepeti’nin logosu, 2023-2024 sezonu ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde forma kol yanında yer alacak.

Fenerbahçe Alagöz Holding ayrıca “Forma Sırt Sponsorluğu” için; Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN ile anlaşma sağladı.

Gain logosu, 2023-2024 basketbol sezonunda Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının formalarında ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi maçlarında sırtta numaranın üzerinde, EuroLeague maçlarında ise sırtta, diğer sponsor logosuyla birlikte numaranın altında yer alacak.

Fenerbahçe Alagöz Holding, isim sponsoru Alagöz Holding’le de yoluna devam edecek. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle:

“Avrupa’nın en büyüğü olup, başarımızı iki kupayla taçlandırdığımız 2022- 2023 sezonunda takımımızın isim sponsoru olarak destekleriyle yanımızda olan Alagöz Holding, 2023-2024 sezonunda da Kadın Basketbol Takımımızın isim sponsoru olarak yol arkadaşımız olmaya devam edecek.

Alagöz Holding’e bugüne kadar vermiş olduğu destekler için de ayrıca teşekkür ediyor, bu sezon da bütün başarıları birlikte kucaklamayı diliyoruz.”

Fenerbahçe Alagöz Holding “Forma Sırt Sponsorluğu” için Yükselen Çelik ile bir sezon daha anlaşma imzaladı.

Yükselen Çelik logosu 2023-2024 sezonu boyunca Euroleague ve ING Basketbol Süper Ligi maçlarında formalarının sırtında numaranın altında yer alacak.

Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının “Forma Şort Sponsorluğu” için, küresel lojistik firması DSV-Global Taşımacılık ve Lojistik ile anlaşma sağlandı.

DSV-Global Taşımacılık ve Lojistik firmasının logosu, 2023-2024 basketbol sezonunda Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımının oynayacağı KBSL ve Euroleague maçlarında şort üzerinde yer alacak.

Fenerbahçe Basketbol Takımları dünya devi Adidas ile de önemli bir anlaşmaya imza attı.

İlgili Haber: Fenerbahçe Alagöz Holding 2023-2024 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir