Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Adaylığını Açıkladı

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
hes_kablo_kayerispor_fenerbahce_maci_ne_zaman

Last Updated on 21 Mayıs 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Başkanı Ali Koç bugün yaptığı basın toplantısı ile başkanlığa tekrar aday olduğunu açıkladı.

Ali koç yaptığı basın toplantısında 3 yıllık başkanlık görevi sırasında başarı ve başarısızlıklar yaşandığını söyledi. Ancak yönetim ve başkan olarak başarısızlık ve hatalardan ders aldıklarını da sözlerine ekledi.

Tekrar aday olacağını açıklayan Ali Koç, kurdukları takımın bir kaç takviye ile çok başarılı olacağına inandığını da dile getirdi.

Ali Koç teknik direktör ile ilgili soruya da zamanı gelince açıklayacağız şeklinde cevap verdi.

Zamanı gelince açıklayacağım. Size endeksli bir hayatımız yok. Hazır olduğunda açıklayacağız. Sizin sorduğunuz her türlü soruya da elimizden geldiğince yanıt vermeye çalışacağız” ifadesini kullandı. 

Olağan Genel Kurul’la ilgili de konuşan Ali Koç, demokratik bir ortamda seçimin yapılması için ne gerekiyorsa yapılacağını da sözlerine ekledi.

 Başkan Ali Koç’un sözlerinden satır başları:
“Başkanlık sürecimizin ilk döneminde yaptığımız hataların, yapamadığımız şeylerin, daha iyi yapmamız gerekenlerin neler olduğunun çok daha bilincindeyiz, farkındayız. Fenerbahçe öyle dinamik bir yer ki, deneyimler kimi zaman yetersiz kalıyor. Zaten yöneticiliğin ve başkanlığın ilk yılları bizim kulübümüzde hep zorlu geçmiştir. Tarihte pek çok örneği vardır. Biz de ilk dönemimizde bazı konularda zorlandık. Zaman zaman doğru planlarımızı istediğimiz şekilde hayata geçiremedik. Zaman zaman şartlar doğrultusunda karar vermeye mecbur kaldık. Ancak camiamız rahat olsun. Ben ve benimle devam edecek arkadaşlarım, seçildiğimiz takdirde bu süreçte kendimize almamız gereken dersleri aldık, bunu da göreceksiniz. “

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Seçimli Olağan Genel Kurulu  05-06 Haziran 2021 tarihlerinde, saat 10:30’da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılacak.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir