Fenerbahçe Cephesinden Olympiacos Maçı Sonrası Görüşler

Fenerbahçe Cephesinden Olympiacos Maçı Sonrası Görüşler

Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda dün akşam Olympikos’la karşılaştı. Fenerbahçe’nin son dakika golüyle 1-0 mağlup olduğu karşılaşma sonrası açıklamalar gelmeye başladı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira yayıncı kuruluşa şunları söyledi:

Böyle bir maçı anlatmak tabii ki zor. Çünkü son saniyede, son dakikada kendi yapmış olduğumuz hatadan dolayı yemiş olduğumuz bir golle kaybetmek gerçekten üzücü. Bizden daha tecrübeli bir takıma karşı oynadık ve son dakikaya kadar mücadele ettik. Eğer sonuç 0-0 olsaydı kabul edebilirdim ama bu sonucu kabul etmek benim için zor. Son dakikada, son saniyede bir gol yedik ve orada topu kontrol edebilecek üç tane oyuncumuz vardı. Biz, genç bir takımız, genç oyunculardan oluşan bir takımız. Bu tarz turnuvalarda bir hata yaptığınız zaman rakibiniz golü atıyor. Şimdi yapmamız gereken şey geleceğe bakmak, lige bakmak, Konferans Ligi’ne bakmak, dinlenmek ve bir sonraki oynayacağımız Göztepe maçına hazırlanmak“.

Fenerbahçe’nin başarılı sporcusu Miha Zajc ise “Maalesef son dakika golüyle kaybettik. Dolayısıyla bugünkü maç bizim için iyi bir maç değildi. Aslında yüzde elli, elli diyebileceğimiz ortada bir maçtı. Son maçımız bir derbi maçıydı. Bu yüzden belki birazcık yorgunduk. Umarım ilerisi bizim için daha iyi olur.” dedi.

Bir cevap yazın