Fenerbahçe Opet’ten Final İçin Dev Adım

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet

Last Updated on 6 Nisan 2023 by Aslıhan Demiralay

VakıfBank 0–3 Fenerbahçe Opet

CEV Şampiyonlar Ligi Final-four ilk maçında Fenerbahçe Opet, Vakıfbank’ı deplasmanda 3-0 nağlup eden Fenerbahçe Opet ikinci maç öncesi büyük avantaj elde etti.

Fenerbahçe Opet karşılaşmaya Melissa Vargas, Hristina Vuchkova, Macris Carneiro, Arina Fedorovtseva, Eda Erdem Dündar, Ana Cristina De Souza altısı ve libero Gizem Örge ile başladı.

SET SKORLARI

I.SET 10-25 fenerbahce_opetFenerbahçe Opet
II.SET 23-25 fenerbahce_opet Fenerbahçe Opet
III.SET 20-25 fenerbahce_opet Fenerbahçe Opet

Karşılaşmanın MVP’si Melissa Vargas oldu.

Fenerbahçe Opet’in ev sahipliğindeki rövanş mücadelesi ise 13 Nisan Perşembe günü Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda yapılacak.

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Opet Kaptanı Eda Erdem Dündar: “İlk maçı deplasmanda bu skorla kazanmak, çok çok değerli. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. İlk set çok iyi servis attık ve hücumlarda çok iyiydik. İkinci sette çok basit hatalar yaptık ama direndik. Kesinlikle bırakmadık. Önde olduğumuz sette geriye düştük ve sonrasında geriden gelerek kazandık. Bence bu VakıfBank’ın direncini bozdu. Sahada çok güzel enerji vardı. Herkes birbirine yardım etti. Oynadığımız oyundan keyif aldık. Takımda çok güzel arkadaşlık ortamı var, bu da sahaya yansıyor. Taraftar da çok güzeldi. Bu maçı unutacağız. İkinci maç çok çok daha önemli. Evimizde taraftarlarımızın desteğiyle inşallah Torino’ya gideceğiz.  7. adamın çok güzel besteleri var. İnşallah ikinci maçta da bu güzel iletişimi sürdürüp, beraber Torino’ya gideceğiz.” dedi.

fenerbahce_opet_2022_2023_kadro
Fenerbahçe Opet 2022-2023 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir