Fenerbahçe Opet’ten Transfer Hamlesi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet_transfer

Last Updated on 24 Mayıs 2023 by Aslıhan Demiralay

CEV Şampiyonlar Ligi’nde finalin kıyısından dönen Fenerbahçe Opet’te yeni transferlerle ilgili iddialar ortaya atılmaya başladı.

Özellikle Zoran Terzic‘in kulüpteki geleceğinin belirsiz olması ve Dinamo ile anlaştığı iddiaları da gündemde.

Fenerbahçe Opet’in Magdalena Stysiak ile sözleşme imzaladığı gelen bilgiler arasında. Volleybox internet sitesi Magdalena Stysiak‘ın Fenerbahçe Opet’le sözleşme imzaladığını açıkladı.

Magdalena Stysiak Kimdir?

Magdalena Stysiak 13 Mart 2000 doğumlu. Polonyalı pasör çaprazı 2,03 metre boyunda. Magdalena Stysiak’ın blok yüksekliği 295 cm ve smaç yüksekliği 312 cm.

2014-2015 sezonunda profesyonel olan sporcu son olarak İtalyan ekibi Vera Volley Milano’da görev alıyordu.

Magdalena Stysiak transferle ilgili Polonya Televizyonu TVP Sport’a şunları söyledi: “Doğru, Türkiye’de Fenerbahçe’nin renkleri için oynayacağım. Bu benim hayalimdi. Kariyerimde yeni bir şey denemek istedim: İtalya’yı seviyorum, bu yıl harika bir takımımız var ve onu çok özleyeceğim, ancak yeni bir yola başlama olasılığı beni çok mutlu ediyor.”

Magdalena Stysiak

Fenerbahçe Opet’in adı öncelikli olarak Irina Fetisova ile anılıyor. Volleybox internet sitesinde Fetisova’nın Fenerbahçe Opet ile sözleşmeli olduğu görülüyor. Rus sporcu Irina Fetisova 7 Eylül 1994 doğumlu. Orta oyuncu pozisyonunda ki Fetisova 1,90 metre boyunda. Fetisova’nın blok yüksekliği 286 cm ve smaç yüksekliği 307 cm. Irina Feetisova şu anda Dinamo Moskova’da forma giyiyor.

Fenerbahçe Opet’in ayrıca adı Rus pasör Evgeniya Startseva ile de anılıyor. Şu anda Dinamo Moskova’da forma giyen sporcu 1989 doğumlu. 1,85 metre boyundaki sporcunun blok yüksekliği 290 cm ve smaç yüksekliği 294 cm.

Fenerbahçe Opet’in ayrıca Polonyalı yıldız Joanna Wolosz ile görüştüğü kulislere yansıyan bilgiler arasında.

Joanna Wolosz Kimdir?

Joanna Wolosz 7 Nisan 1990 tarihinde doğdu. 2017 yılından beri İtalyan ekibi Imoco Volley’de forma giyen Wolosz pasör pozisyonunda görev alıyor. 1,81 metre boyunda ki sporcunun blok yüksekliği 281 cm ve smaç yüksekliği 303 cm. Fenerbahçe Opet’in Wolosz’a yüksek bir teklifle gittiği öğrenildi.

Fenerbahçe Opet hakkında yeni pasör iddiaları da ortaya atıldı. Fenerbahçe Opet Amerikalı pasör Lauren Carlini ile de ilgileniyor.

Lauren Carlini Kimdir?

Lauren Carlini 28 Şubat 1995 tarihinde doğdu. 1,85 metre boyunda ki sporcunun blok yüksekliği 295 cm. ve smaç yüksekliği 302 cm. Amerikalı sporcu son olarak İtalyan ekibi Volleyball Casalmaggiore’de forma giydi.

Lauren Carlini

Fenerbahçe Opet’in ayrıca Sırp voleybolcu Bojana Drča ile de ilgilendiği ve sözleşme imzaladığı gelen bilgiler arasında.

Bojana Drča Kimdir?

Bojana Drča 29 Mart 1988 tarihinde doğdu. 2005-2006 sezonunda Belgrad Takımı’nda profesyonel olan sporcu, son olarak Leningradka Saint Petersburg Takımı’nda forma giyiyordu. 1,86 metre boyundaki Drča’nın blok yüksekliği 292 cm. ve smaç yüksekliği 300 cm.

Bojana Drča
fenerbahce_opet_2022_2023_kadro
Fenerbahçe Opet 2022-2023 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir