Fenerbahçe’den Geleceğe İmza

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_den_gelecege_imza

Last Updated on 17 Mart 2022 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün futbol şubesi bugün hareketli saatler yaşadı. Futbol takımının parlayan genç yıldızları Fenerbahçe’nin geleceğine imza attı.

Ferdi Kadıoğlu (4 sezon), Arda Güler (3 sezon), Muhammed Gümüşkaya (4 sezon), Melih Bostan (5 sezon), Osman Ertuğrul Çetin (2+1 sezon) ve İsak Vural (3 sezon) ile yeni sözleşmeler imzaladı. Genç oyuncular konuşmalarını “İyi ki Fenerbahçe” diyerek bitirdi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç törende şunları söyledi: “2018 yılında göreve geldik ve o zaman şöyle bir şey demiştim: Bizden inşaat, arazi gibi şeylere yatırım beklemeyin, biz bir spor kulübüyüz ve yapacağımız her türlü yatırım fizikiler de dahil tamamen ve tamamen spor odaklı olacak. Ve benim hayalimdeki en büyük şey ayrılırken geriye dönüp baktığımda inşallah buraya dünya çapında, örnekleriyle, en iyi muadilleriyle aynı seviyede olabilecek, Türkiye’ye örnek olacak, emsal teşkil edecek aynen bu stadın olduğu gibi. Nasıl ki o dönem Fenerbahçe Spor Kulübü bu stadı yaptığı zaman ekonomi inişli çıkışlıydı, stat ve tesisleşme açısından Avrupa’ya göre gerideydik. Ama bu stat Fenerbahçelilerin emeğiyle, Fenerbahçelilerin teriyle yapılan bu stat… Hiçbir devlet katkısı almadan dört sene içinde buradan da hiç ayrılmadan, tamamen kendi imkanlarımızla bu stadı yaptık. Ne oldu? Bütün Türkiye’de şimdi statlar var. “,

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir