Fenerbahçe HDI Sigorta’da Sponsor Değişimi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_hdi_sigorta_da_marouf_iddiasi

Last Updated on 28 Eylül 2022 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe HDI Sigorta ve Fenerbahçe Opet’te Sponsor Değişimi

AXA Sigorta Efeler Ligi’nin en güçlü ekiplerinden Fenerbahçe HDI Sigorta’da ve Fenerbahçe Opet’te sponsor değişimi yaşanıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün açıklaması şöyle:

“2019/2020 sezonundan itibaren üç sezon boyunca Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol, Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol ve Voleybol altyapı takımlarımızın teknik spor giyim resmi tedarik sponsoru olan, Bil Group bünyesinde faaliyet gösteren aktif giyim spor markası Bilcee ile sponsorluk anlaşmamız sona ermiştir.”

Fenerbahçe Spor Kulübü yaptığı açıklamada Bilcee’ye katkılarından dolayı teşekkür edildi. Fenerbahçe HDI Sigorta ve Fenerbahçe Opet’in yeni forma sponsoru Joma Oldu.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Voleybolun ülkemizdeki gelişiminde büyük rol oynayan, Kulübümüzün yaptığı yatırımlarla Türk voleybolunun lokomotifi olan Fenerbahçe Voleybol Takımlarımızın resmi forma ve ürün tedarikçisi Joma oldu.

As Spor bünyesinde faaliyet gösteren spor markası Joma, 2022/2023 Voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın ve Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımızın teknik ürün sponsorluğunu üstlenecek.”

“Takım sporları ve bireysel sporlara yönelik giyim koleksiyonuyla dikkat çeken dünyaca ünlü İspanyol markası Joma, Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe HDI Sigorta takımlarımızın ürünlerini Fenerbahçemiz için özel olarak hazırladı.

Ailemize değer katacağına inandığımız teknik sponsorumuz Joma’ya hoş geldin diyor; voleybol takımlarımıza başarılarla dolu bir sezon diliyoruz.”

Fenerbahçe HDI Sigorta 2022-2023 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir