Fenerbahçe HDI Sigorta 2022-2023 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_hdi_sigorta_2022_2023_kadrosu

Last Updated on 13 Ocak 2023 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe HDI Sigorta 2022-2023 Kadrosu. Geçtiğimiz yılı ligde 3. sırada tamamlayarak hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe HDI Sigorta bu yıl şampiyonluğu elde etmek istiyor. Bu sebeple kadrosunda büyük değişiklikler yapan Fenerbahçe HDI Sigorta’nın yeni transferlerini ve yeni kadrosunu ele aldık.

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Teknik Kadrosu

Fenerbahçe HDI Sigorta teknik ekibinin bir kısmında da yenilemeye gitti. Fenerbahçe HDI Sigorta Yunanistan Kadın Milli Takımı’nın kondisyoneri Daniele Alpi ile sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe HDI Sigorta ayrıca Fizyoterapist Furkan Heyik ile de sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe HDI Sigorta A Milli Erkek Voleybol Takımı’nda Yardımcı Antrenör olarak görev yapan Mert Karatop ile anlaşmaya vardı.

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Transferleri

Fenerbahçe HDI Sigorta Sırp smaçör Pavle Perić‘le anlaştı. 1998 doğumlu Pavle Perić 2,07 metre boyunda. Pavle Perić’in blok yüksekliği 335 cm ve smaç yüksekliği 355cm.

Fenerbahçe HDI Sigorta Vahit Emre Savaş‘ı da kadrosuna kattı. 1995 doğumlu sporcu orta oyuncu mevkiinde görev alıyor. 2,02 metre boyundaki Vahit Emre Savaş’ın blok yüksekliği 322 cm ve smaç yüksekliği 335 cm.

Fenerbahçe HDI Sigorta’da ki bir başka transfer ise Oğuzhan Tarakçı oldu. Pasör çaprazı olarak görev yapan Oğuzhan Tarakçı 1993 doğumlu. 1,96 metre boyundaki sporcunun blok yüksekliği 330 cm ve smaç yüksekliği ise 345 cm.

Fenerbahçe HDI Sigorta ayrıca Portekizli smaçör Alexandre Ferreira ile de anlaştı. 1991 doğumlu sporcu 2,02 metre boyunda, Alexandre Ferreira’nın blok yüksekliği 346 cm ve smaç yüksekliği 361 cm.

Fenerbahçe HDI Sigorta ayrıca kiralık olarak başka takımlarda oynayan Arda Bostan ve Halil İbrahim Kurt’u da tekrar kadrosuna kattı.

Fenerbahçe HDI Sigorta sezon içinde Nikola Meljanac transferini açıkladı. Nikola Meljanac 2,01 metre boyunda. Smaç yüksekliği 370 cm. ve blok yüksekliği 343 cm.

Fenerbahçe HDI Sigorta’da Sponsor Değişimi

Fenerbahçe HDI Sigorta’da Sözleşmesi Uzatılan Oyuncular

fFenerbahçe HDI Sigorta’da Hasan Sıkar, Kaan Gürbüz, Burak Mert, Yacine Louati, Hasan Yeşilbudak ve Saeid Marouf‘un sözleşmeleri birer yıl daha uzatıldı.

Fenerbahçe HDI Sigorta’da Sözleşmesi Sona Eren Oyuncular

Fenerbahçe HDI Sigorta’da Muhammed Kaya, Metin Toy, Emre Batur, Oğulcan Yatgın ve Salvador Hidalgo’nun sözleşmeleri sona erdi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir