Fenerbahçe Parolapara, Galatasaray HDI Sigorta’yı Mağlup Etti

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_parolapara_galatasaray_hdi_sigorta_yi_maglup_etti

Last Updated on 13 Kasım 2023 by Aslıhan Demiralay

Galatasaray HDI Sigorta 2-3 Fenerbahçe Parolapara

Fenerbahçe Parolapara AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 6. haftasında Galatasaray HDI Sigorta’ya konuk oldu. Rakibini 2-0 geriden gelip 3-2 mağlup eden sarı-lacivertli ekip, ligdeki yenilmezliğini sürdürdü.

Fenerbahçe Parolapara karşılaşmaya Vahit Emre Savaş, Kaan Gürbüz, Yiğit Gülmezoğlu, Mahdi Jelveh Ghaziani, Dick Kooy, Murat Yenipazar, liberolar Hasan Yeşilbudak ve Caner Dengin ile başladı.

İlgili Haber: Fenerbahçe Parolapara 2024 Sponsorları

SET SKORLARI

I.SET fenerbahce_opet35-33 Galatasaray HDI Sigorta
II.SET fenerbahce_opet25-19 Galatasaray HDI Sigorta
III.SET fenerbahce_opet21-25 Fenerbahçe Parolapara
IV.SET fenerbahce_opet15-25 Fenerbahçe Parolapara
V.SET fenerbahce_opet 15-17 Fenerbahçe Parolapara

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Parolapara Baş Antrenörü Kerem Eryılmaz: “Derbi galibiyeti camiamıza hayırlı olsun. İki namağlup takımın mücadelesinde galip gelmek istiyorduk. Derbi maçı çok önemliydi. Zor olacağını biliyorduk. Galatasaray da güzel oynadı. İlk setteki mücadeleden sonra seti kaybedince konsantrasyon kaybı oluyor. İkinci seti buna bağlıyoruz. Sonrasında tekrar enerjimizi yakaladık. Az hata yaptık. Oyunda kalmayı başardık. O da bu geri dönüşe sebebiyet verdi. Daha temiz bir galibiyet isterdik ama zorlu olunca onun da keyfi bir başka oluyor. Hayırlı olsun.” dedi.

Fenerbahçe Parolapara’nın başarılı ismi Yiğit Gülmezoğlu ise: Bugün sadece iyi oynadığımız günlerde değil her gün kazanabileceğimizi gösterdik. Çok iyi başladığımız maçta ilk setin sonlarına doğru geriye düştük. O seti verdikten sonra ikinci sette seviyemizin çok altında oynadık. Sonrasında gösterdiğimiz karakter ile Fenerbahçe Ailesi’ne ait olduğumuzu da gösterdiğimizi düşünüyorum. İnşallah bu ekip ruhuyla gidebileceğimiz en üst noktaya kadar gideceğiz.” açıklamasını yaptı.

fenerbahce_parolapara_2023_2024_kadrosu
Fenerbahçe Parolapara 2023-2024 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir