Fenerbahçe Parolapara 2024 Sponsorları

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_parolapara_2024_sponsorlari

Last Updated on 29 Kasım 2023 by Aslıhan Demiralay

Adı geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Parolapara olan Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı yeni sponsorluk anlaşmalarıyla gücüne güç katıyor.

Fenerbahçe Parolapara Gürkan Şirketler Topluluğu ile anlaşma sağladı. Gürkan Şirketler Topluluğu’na ait “Steak Food By Gürkan Şef” logosu 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın forma önünde yer alacak.

Fenerbahçe Parolapara  “Resmi Sponsorluğu” için Magdeburger Sigorta ile anlaşma sağladı. Magdeburger Sigorta’nın logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Fenerbahçe Parolapara’nın şortlarının sol paçasında yer alacak.

Fenerbahçe Parolapara “Forma Şort Sponsorluğu” için Mold Yapı İnşaat ile anlaşma sağladı. Mold Yapı İnşaat logosu, 2023-24 voleybol sezonunda Erkek Voleybol Takımımızın şortlarının üzerinde yer alacak.

Fenerbahçe Parolapara ayrıca “Forma Kol Sponsorluğu” için Engin Polat For Men markası ile anlaşma sağladı. Engin Polat For Men markasının logosu 2023- 2024 voleybol sezonu boyunca Fenerbahçe Parolapara’nın formalarının kollarında yer alacak.

Fenerbahçe Parolapara son olarak Nersan Holding ile anlaştı.  Nersan Holding logosu, Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımının 2023-2024  voleybol sezonunda formalarının kol yanlarında alt kısımda  yer alacak.

fenerbahce_parolapara_2023_2024_kadrosu
Fenerbahçe Parolapara 2023-2024 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir