Netflix Mayıs Ayı Programı Belli Oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
netflix_de_mart_ayinin_en_cok

Last Updated on 28 Mayıs 2021 by Aslıhan Demiralay

Dijital yayın platformu Netflix’in mayıs ayında gösterime girecek yeni içerikleri belli oldu. Pandemi nedeniyle sinema ve tiyatroların kapalı olması ve konser gibi organizasyonların yapılamaması dolayısıyla dijital yayın platformları ve televizyonların popülaritesi de arttı. Netflix’in Mayıs programında hangi yapımlar var? şimdi bunlara bir göz atalım.

 • Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (Seena The Series) : Meksika kökenli şarkıcı Selena Quintanilla’nın yaşam öyküsüne odaklanan dizinin ikinci sezonu 4 mayısta ekranlara gelecek. 23 yaşında hayatını kaybeden Selena Quintanilla büyük başarılara imza atmaya başlamışken, hayran kulübünün başkanı Yolanda Saldívar tarafından öldürüldü.

Diziye gelirsek; baş rollerde Christian Serratos, Gabreil Chavarria ve Ricardo Chavira yer alıyor. Dizinin yaratıcısı Moisés Zamora ve IMDB puanı: 6,7.

Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (Seena The Series)– 2.Sezonun Traileri
en_iyi_politik_filmler
netflix_mart_ayinin_en _cok_izlenen_dizi_ve_filmleri
Netflix’de Mart Ayının En Çok İzlenen Dizi ve Filmleri
 • Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (The Sons of Sam: A Descent Into Darkness) : 5 mayısta gösterime girecek olan 4 bölümlük mini dizi. Gazeteci Maury Terry’nin takip ettiği satanik bir tarikata kadar cinayetleri anlatan dizi.
Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (The Sons of Sam: A Descent Into Darkness)-Trailer
en_iyi_politik_filmler
 • Ve Yarın Tüm Dünya (And Tomorrow the Entire World): 6 mayısta gösterime girecek olan film Alman-Fransız ortak yapımı bir politik drama. 20 yaşındaki üst sınıf bir aileye mensup olan Luisa isimli bir hukuk öğrencisi Almanya’da siyasi sağın gelişmesine bir tepki olarak Antifa isimli bir gruba katılır. 93.Oscar ödülleri için Almanya’nın adayı olan film son beş arasına giremedi. Filmin yönetmenliğini Julia von Heinz yaparken, senaryo yönetmen Heinz ve John Quester’a ait. Mala Emde, Noah Saavedra, Tonio Schneider baş rolde.
Ve Yarın Tüm Dünya (And Tomorrow the Entire World)-Trailer
en_iyi_politik_filmler
 • Yol Yorgunu (Milestone): 7 mayısta gösterilmeye başlayacak olan Hint filminde orta yaşlı bir kamyoncunun bildiklerini genç bir adama anlatması aktarılıyor. Ivan Ayr’ın yazıp yönettiği filmde Suvinder Vicky ve Lakshvir Saran baş rolde. 98 dakikalık süresiyle bir Hint filmi için kısa film tadında….
en_iyi_politik_filmler
 • Jupiter’s Legacy: Yine 7 mayısta ilk kez Netflix izleyicisiyle buluşacak olan yapım yeni bir süper kahraman dizisi. Josh Duhamel, Ben Daniels ve Leslie Bibb baş rolde. İlk nesil süper kahramanlar Dünyayı bir yüzyıl boyunca güvende tutmuştur ancak onların çocuklarını da önemli görevler beklemektedir.
en_iyi_politik_filmler
 • Canavar Harmon(Monster): 2018 yapımı film 7 mayısta gösterime girecek. 17 yaşındaki zeki ve sevimli bir genç olan Steve Harmon’ın hayatı cinayet suçlaması ile karşı karşıya kalınca tersine döner. Harmon’ı ciddi bir hukuki savaş bekler. Filmin yönetmenliğin Anthony Mandler yaparken filmin senaryosu Walter Dean Myers’ın romanında uyarlama. Baş rollerde John David Washington, Jeffrey Wright ve Kelvin Harrison JR. yer alırken filmin IMDB puanı: 5,5.
Canavar Harmon(Monster)-2018-Trailer
en_iyi_politik_filmler
 • Oksijen(Oxygen): Fransız yapımı filmin gösterileceği tarih 12 mayıs. Bir kadın kapalı bir odada uyanır ve oksijen bitmeden oradan kurtulmak zorundadır. Alexandre Aja’nın yönettiği filmin senaryosu Christie LeBlanc’a ait. Baş rollerde Melanie Laurent ve Mathieu Amalric yer alıyor.
 • The Upshaws : 2021 yapımı dizinin gösterim tarihi 12 mayıs. İşçi sınıfı bir ailenin gündelik hayatına odaklanan dizinde Kim Fields, Michel Estime baş rollerde.
en_iyi_politik_filmler
 • Ferry: Ferry Bauman isimli bir adam çetelerine yapılan saldırının intikamını almak için doğup büyüdüğü yere gönderilir. Ancak burada tanıştığı yeni insanlar ve aile ilişkileri işlerin hesaplandığı gibi gitmesine mani olur. Belçika yapımı film 14 mayıstan itibaren izlenebilecek.
en_iyi_politik_filmler
 • Penceredeki Kadın (The Woman in the Window) :2021 yapımı filmde agorafobisi nedeniyle evinden dışarı çıkamayan bir kadının tanık olduğu bir suç anlatılıyor. Filmi baş rolleri güzeller güzeli Amy Adams, Anthony Mackie, Julianne Moore ve Gary Oldman’a ait. Joe Wright’ın yönettiği filmin senaryosunu A.J.Finn’in romanından Tracy Letts uyarladı. Netflix’in orijinal içeriği olan film 14 mayıstan itibaren izlenebilecek. Alfred Hitchcock’un kült filmi Arka Pencere’den izler taşıyan film mayıs ayının en çok beklenen içeriklerinden biri.
Penceredeki Kadın (The Woman in the Window)-Trailer
en_iyi_politik_filmler
 • Baggio: İlahi At Kuyruğu (The Divine Ponytail) : Futbolun yaşayan efsanesi İtalyan Roberto Baggio hakkında biyografik bir film. 26 mayıstan itibaren izlenebilecek olan filmde Baggio’yu Andrea Arcangeli canlandırıyor.
roberto_baggio
 • The Kominsky Method : 2018 yılından beri devam eden dizinin yeni sezonu 28 mayısta izleyiciyle buluşacak. Dizide Michael Douglas, Alan Arkin ve Sarah Baker rol alırken dizinin yaratıcısı Two and a Half Men, The Big Bang Thery ve Dharma ve Greg dizlerinden hatırladığımız Chuck Lorre.
en_iyi_politik_filmler
Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (Selena: The Series) 4 Mayıs
Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (The Sons of Sam: A Descent Into Darkness)5 Mayıs
Ve Yarın Tüm Dünya (And Tomorrow the Entire World)6 Mayıs
Yol Yorgunu (Milestone)7 Mayıs
Jupiter’s Legacy 7 Mayıs
Canavar Harmon (Monster) 7 Mayıs
Oksijen (Oxygen)12 Mayıs
The Upshaws12 Mayıs
Ferry 14 Mayıs
Penceredeki Kadın (The Woman in the Window) 14 Mayıs
Baggio: İlahi At Kuyruğu (The Divine Ponytail)26 Mayıs
The Kominsky Method 28 Mayıs

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir