Netflix’de Mart Ayında En Çok İzlenenler Belli Oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
netflix_de_mart_ayinin_en_cok

Last Updated on 28 Mayıs 2021 by Aslıhan Demiralay

Netflix’in popüler içerikleri belli oldu. Platforma eklenen yeni dizi ve filmler dışında, klasik yapımlarında önemli bir seyirci kitlesi var. Aydan aya değişen sonuçlara göre Netflix Türkiye’nin en popüler filmler

Netflix Mart Ayı En Çok İzlenen Filmler

1.Kağıttan Hayatlar
2.Hareket Sekiz
3.Her Şeye Evet (Yes Day)
4.365 Gün (365 Days)
5. Ölümcül Masumiyet (Deadly Illusions)
6. I Care A Lot
7.Senin İçin Çıldırıyorum(Crazy About Her)
8.Nöbetçi (Sentinelle)
9.Adalet (The Equalizer)
10. Yanımda Kal
Netflix’de Mart Ayında En Çok İzlenen Filmler

Netfilx Türkiye’nin en çok izlenen filmi olan Kağıttan Hayatlar‘ın baş rolünde Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul yer alıyor. Kağıt toplayarak geçimini sağlayan genç bir adam, 8 yaşında ki bir çocuğa yardım etmek ister.

Hareket Sekiz isimli filmde bir yerli yapım. Ali Sunal, Onur Atilla ve Devrim Yakut baş rolde. Üç sakar polis Rus mafyasının liderini araştırmakla görevlendirilir.

Netflix Amerika’da en çok izlenen film listesinde yer alan Her Şeye Evet (Yes Day) ise ülkemizde 3 numarada. Jennifer Garner ve Edgar Ramirez’in baş rolde olduğu filmde, bir günlüğüne çocuklarının her isteğine evet diyen bir anne-babanın başına gelenler anlatılıyor.

Listede 4 numarada bulunan 365 gün ise bir çok kişi tarafından porno film sınırlarında olmakla eleştirildi. Bir mafya babasının eline düşen kadına,kendisine aşık olması için 1 yıl süre tanıması üzerine olan film Polonya yapımı.

5 numarada bulunan Ölümcül Masumiyet (Deadly Illusions) filminde Sex and The City’den hatırladığımız Kristin Davis ve Dermot Mulroney baş rolde. Yaratıcılık konusunda sıkıntı yaşayan bir yazar, yeni bir dadı tutar. Ancak gerçekle kurgu bu noktada karışmaya başlar.

6 numarada yer alan film orijinal Netflix içeriği bir yapım. Rosamund Pike’ın baş rolde olduğu film Golden Globe ödüllerin de de başarı elde etti.

7 numaradaki Senin İçin Çıldırıyorum(Crazy About Her) bir romantik komedi.

Nöbetçi (Sentinelle) filminde eski bir asker olan genç bir kadın, kardeşine saldıran adamın peşine düşer. Olga Kurylenko,Marilyn Lima ve Michel Nabokoff baş rolde.

9 numarada ise Denzel Washington’ın 2014 tarihli filmi Adalet (The Equalizer) yer alıyor. Eski bir CIA ajanının Rus mafyasıyla olan mücadelesi ve genç bir kızı onların elinden kurtarması anlatılıyor.

Son olarak 10 numarada ise yerli bir yapım olan Yanımda Kal var. Çağlar Ertuğrul ve Meriç Aral’ın baş rolünde olduğu film eski Yeşilçam filmlerinden izler taşıyor.

Netflix Mart Ayı En Çok İzlenen Dizi Filmler

1.New Amsterdam
2.Gözlerinin Ardında (Behind Her Eyes)
3.Ginny&Georgia
4.Snowpiercer
5.Gerçek Aşk (The One)
6.Sky Rojo
7. 50M2
8.Who Killed Sara?
9.Formula 1:Drive To Survive
10.Lupin
Netflix’de Mart Ayında En Çok İzlenen Diziler

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir