Fenerbahçe Beko Farka Koştu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_farki_kostu

Last Updated on 18 Aralık 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Beko 75-53 Bitci Baskonia

Turkish Airlines Euroleague’de 16. Hafta maçları oynanıyor. Son haftaların formda takımı Fenerbahçe Beko kendi sahasında İspanyol takımı Bitci Baskonia’yı ağırladı. Fenerbahçe Beko bu galibiyetle Euroleague’de üst üste 4.galibiyetini almış oldu.

ÇEYREK SKORLARI

I.ÇEYREK 19-14 fenerbahce_bekoFenerbahçe Beko

II.ÇEYREK 24-14 fenerbahce_beko Fenerbahçe Beko

III.ÇEYREK 12-15 fenerbahce_beko Bitci Baskonia

IV.ÇEYREK 20-10 fenerbahce_beko Fenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko Skor Dağılımı: De Colo 17, Polonara 15, Vesely 13, Booker 8, Guduric 7, Henry 6, Pierre 4, Melih 3, Şehmus 2.

Karşılaşma öncesi Fenerbahçe Beko’yu daha önce çalıştıran Neven Spahija’ya Yellow legacy kapsamında bir hediye verildi.

Maçın Hakemleri: Robert Lottermoser (Almanya), Piotr Pastusiak (Polonya), Milos Koljensic (Karadağ).

neven_spahija
Neven Spahija ve Cenk Renda

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Beko Baş Antrenörü Aleksandar Djordjevic basın toplantısında şunları söyledi: “Çok önemli bir birlikteliğin ve savunma eforunun onaylandığı bir maç oldu. Takım savunması maçıydı. Bütün oyuncular inanılmaz odaklıydı. 7 top kaybı yapıldı ama bu tarz bir maç için kabul edilebilir. Şimdi önümüzdeki maça bakmamız gerekiyor. Nando De Colo ve Vesely’nin performansının altını çizmem gerekiyor. İnanılmazlardı. Bir antrenör olarak benim için de çok keyif vericiydi.”

Dikkatli olmamız gereken konular ve durumlar var. Bugün Booker kasığında bir şey hissettiği için ikinci yarıda oynayamadı. Dyshawn Pierre’in dün ateşi vardı, o şekilde mücadele etti. Sabahki antrenmanda da Ahmet’in bileği döndü. Durumları değerlendirmemiz gerekiyor. Aynı şekilde Barthel’in eksikliği devam ediyor.”

Yayıncı kuruluşa konuşan Nando De Colo ise “Gerçekten çok iyi hissediyorum. İyi bir yolda gidiyoruz. Üzerine koymaya devam ediyoruz. Başlangıç belki pek iyi değildi ama gidişat iyi şu anda.” dedi.

Fenerbahçe Beko 75-53 Bitci Baskonia Maçının Önemli Anları

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir