Fenerbahçe Beko Galatasaray’ı Mağlup Ederek Finale Yükseldi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_nun_fiksturu_belli_oldu

Last Updated on 19 Şubat 2022 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Beko 64-49 Galatasaray Nef

Karşılaşmaya hızlı başlayan taraf Galatasaray Nef oldu ve 4-0 öne geçti. Ancak kendine gelen sarı lacivertliler 16-13 öne geçti.

Üçüncü çeyreğin bitimine 01:26 saniye kala taraftarlar tribünden çıkartıldı. Bu dakikadan itibaren karşılaşma seyircisiz olarak devam edildi.

Rakibinin öne geçmesine fırsat vermeyen Fenerbahçe Beko, rakibini mağlup ederek Bitci Türkiye Kupası’nda finalist oldu. Fenerbahçe Beko’nun finaldeki rakibi ise Anadolu Efes oldu.

ÇEYREK SKORLARI

I.ÇEYREK 20-18 fenerbahce_bekoFenerbahçe Beko

II.ÇEYREK 16-13 fenerbahce_bekoFenerbahçe Beko

III.ÇEYREK 12-8 fenerbahce_bekoFenerbahçe Beko

IV.ÇEYREK 16-10 fenerbahce_bekoFenerbahçe Beko

Fenerbahçe Beko Skor Dağılımı: Guduric 20, Booker 10, Melih 9, Ahmet 7, Henry 6, Floyd 6, Pierre 2, Şehmus 2, Metecan 2.

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Beko Baş Antrenörü Aleksandar Djordjevic : “Hepimiz daha sabırlı olmalıyız. 2 yıldır taraftarsız oynuyoruz. Onlara ihtiyacımız var. Bence maçı taraftarlarla bitirmemiz lazımdı. İki taraf içinde bunu söylüyorum. Bağırmaya, çağırmaya alışkınız. Ne olursa olsun tutkuyu desteklemeliyiz. Taraftarsız derbi, derbi olmaz. Takımımdan memnunum. Bazı sakatlıklar oldu. Bunlar beni endişelendiriyor. Savunma eforundan memnunum. Bizim çok büyük ve çok güzel galibiyet.”

Fenerbahçe Beko 64-49 Galatasaray Nef Maç Özeti

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir