Fenerbahçe Beko Play-Off İkinci Maçına Çıkıyor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_play_off_ikinci_macina-cikiyor

Last Updated on 23 Nisan 2021 by Aslıhan Demiralay

THY Euroleague’de ply-off mücadelesi veren Fenerbahçe Beko play-off’da ikinci maçına çıkıyor. 21 Nisan 2021 Çarşamba günü oynanan play-off’un ilk maçında Fenerbahçe Beko CSKA Moskova’ya 92-76 mağlup oldu ve seride 1-0 geriye düştü. Ancak Fenerbahçe Beko’da korona vakaları nedeniyle yeterli rotasyonun yapılamaması, hakemlerin tutumu ve CSKA Moskova’da daha önce sakatlığı nedeniyle oynamayacağı açıklanan ancak maçta hiç bir sakatlık belirtisi göstermeyen Daniel Hackett’ın performansı yenilgiyi tetikledi.

Ayrıca Fenerbahçe Beko Baş Antrenörü Igor Kokoskov’da korona nedeniyle takımının başında bulunamadı ve takımı yardımcı antrenör Erdem Can yönetti.

Özellikle 3.periyotta rakibini domine eden Fenerbahçe Beko, son çeyrekte yorgunluğun da etkisiyle mağlubiyete engel olamadı.

Fenerbahçe yardımcı antrenörü Erdem Can maç öncesi şunları söyledi: “İki takım arasında çok zorlu bir mücadele daha yaşanacak. Biz ilk maçta olduğu gibi mücadelenin başından sonuna kadar savaşacak ve en iyi oyunumuzu ortaya koymaya çalışacağız.”

Bugün serinin ikinci maçına çıkılacak. 23 nisan 2021 Cuma günü oynanacak maç Türkiye saati ile saat 20:00’da başlayacak ve beni Sports isimli kanaldan canlı olarak yayınlanacak. Mücadeleyi Miguel Angel Perez (İspanya), Milan Nedovic (Slovenya), Uros Nikolic (Serbia) hakem üçlüsü yönetecek.

Seri, ikinci maçın ardından İstanbul’a taşınacak. Serideki üçüncü maç 28 Nisan 2021 Çarşamba günü 20.45’te, dördüncü maç ise 30 Nisan 2021 Cuma günü 20.45’te oynanacak. Her iki mücadeleye de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ev sahipliği yapacak.

Statü gereği 3 galibiyet alan taraf THY Euroleague’de final-four’a katılmaya hak kazanacak.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir