Fenerbahçe Beko Šarūnas Jasikevičius Liderliğinde İlk Maçına Çıkıyor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_as_monaco_maci_ne_zaman

Last Updated on 15 Aralık 2023 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Beko-AS Monaco Maçı Ne Zaman? Saat Kaçta?

Turkish Airlines Euroleague’de heyecan devam ederken, Fenerbahçe Beko yeni hocasıyla ilk Euroelague maçına çıkacak.

Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe Beko haçta içi Baş Antrenörü Dimitris Itoudis‘le yollarını ayırmıştı. Fenerbahçe Beko’da Baş Antrenörlük görevine Šarūnas Jasikevičius getirilmişti.

Fenerbahçe Beko Euroleague’de oynadığı 13 maçta, 6 galibiyet ve 7 mağlubiyet aldı. Fenerbahçe Beko 12.sırada yer alıyor.

Konuk ekip AS Monaco ise 13 maçta, 8 galibiyet ve 5 mağlubiyet aldı. AS Monaco ligde 4.sırada bulunuyor.

Fenerbahçe Beko-AS Monaco karşılaşması 15 Aralık 2023 Cuma(bugün) oynanacak. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nun ev sahipliği yapacağı mücadele saat 20:45’de başlayacak ve S Sport ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Karşılaşma öncesi Fenerbahçe Beko’nun yeni baş antrenörü Šarūnas Jasikevičius : “Herkesin Monaco’nun kalitesinin farkında olduğunu düşünüyorum. Son olarak Final Four’da yer almış, koçları ve oyuncu gruplarıyla devamlılığı olan bir proje takımı. Sadece parkeye çıkmalı, elimizden gelenin en iyisini yapmalı ve kazanmaya çalışmalıyız. Elbette içinde bulunduğumuz durumda her şey gerçekten çok hızlı oldu. Oyuncularımızı, sahip oldukları oyun düzeninin üzerine çok ufak dokunuşlarla ve bilgilerle bu maça hazırlamaya çalışacak, karşılaşmayı kazanmak için mücadele edeceğiz.” açıklamasını yaptı.

fenerbahce_beko_2023_2024_kadrosu
Fenerbahçe Beko 2023-2024 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir