Fenerbahçe Beko’da İki Sakatlık Birden

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_da_iki_sakatlik_birden

Last Updated on 24 Aralık 2021 by Aslıhan Demiralay

Son dönemde ligde ve Turkish Airlines Euroleague’de aldığı başarılı sonuçlarla taraftarının yüzünü güldüren Fenerbahçe Beko’da iki oyuncunun sakatlanması şok etkisi yarattı.

Dün akşam Fenerbahçe Beko’nun Euroleague’de oynadığı ve son dakikalarda kaybettiği Asvel maçında iki başarılı oyuncusu Nando De Colo ve Jan Vesely’nin sakatlanması büyük üzüntü yarattı.

Fenerbahçe Beko Baş Antrenörü Aleksandar Djordjevic maç sonrası FB TV’ye şunları söyledi:

“Nando’nun durumu biraz ciddi. Keşke hiç olmasaydı, hem onun adına, hem kulübümüz hem de kendi adıma çok üzgünüm. Jan da aynı şekilde.  Çok fiziksel maçtı ve ikisine çok ihtiyacımız vardı. Bu arada Asvel’i de tebrik ediyorum. Videoyu izledim. Kulübümüze ve kendimize çok fazla zarar vermemek için tam olarak neler diyeceğime emin değilim. Son pozisyonda top taşıma vardı ve faulün sportmenlik dışı olduğuna da inanıyorum. Aynı Panathinaikos maçında bize çalınan fauldeki gibi. Bunlar hakkında konuşmak tabii ki benim işim değil. Bire birde bazı hatalarımız oldu. Topu çok iyi kullanamadık. Farklı bitirebilirdik. Bundan sonra birlikteliğimize ve mücadelemize devam etmemiz gerekiyor. Üçlüklerde %20 istatistik de çok iyi bir şey değil. Oyuncularımızın eksikliğinden hücumdaki yaratıcılığımız da eksikti.”

Fenerbahçe Beko Euroelague’de Asvel ile oynadığı maçı 84-82 mağlup tamamlamıştı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir