Fenerbahçe Beko’dan Yellow Legacy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_bekoda_yeni_transfer

Last Updated on 27 Kasım 2020 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Beko bir geleneğin ilk tohumunu atmak için adımlar atıyor.Fenerbahçe Beko’da daha önce oynamış basketbolcular,ve takımda görev almış antrenörlerin yer alacağı karşılaşmalar hayata geçiyor.

Yellow Legacy adı verilen bu oluşumla Fenerbahçe basketbol takımına daha önce hizmet etmiş sporcu ve antrenörler özel etkinlikte bir araya gelecek.

Yellow Legacy organizasyonun ilki 27 Kasım 2020’de hayata geçecek. Euroleague’de yapılacak 11.maç olan Fenerbahçe Beko-Valencia maçından önce gerçekleşecek.

İlk etkinlikte Nicola Kalinic ve Derrick Williams Fenerbahçe taraftarları ile birlikte olacak.Yeri gelmişken Nicola Kalinic ve Derrick Williams’tan da bahsedelim.

1991 doğumlu Nicola Kalinic 2,02 boyunda.2015-2020 tarihleri arasında Fenerbahçe Baskebol takımında oynaan sporcu şu anda Valencia’da basketbol hayatını sürdürüyor.Sporcu Fenerbahçe’nin Euroleague şampiyonu olduğu kadroda da yer alıyordu.

1991 doğumlu Derrick Williams California doğumlu Amerikalı basketbolcu.2019-2020 sezonunda Fenerbahçe basketbol takımında oynayan Derrick Williams şu anda Valencia’da basketbol oynamaya devam ediyor.

Fenerbahçe Beko bu akşam 27 Kasım 2020’de Ülker Sports Arena’da saat 20:45’te oynanacak. Euroleague’de son maçlarını kaybeden Fenerbahçe Ülker Türkiye Süper Ligi’nde oynadığı 9 maçın 9’unuda kazanarak namağlup yoluna devam ediyor.

Fenerbahçe Beko’da sakatlıkları devam eden Nando De Colo,Alex Perez ve milli takımda olan Melih Mahmutoğlu bu maçta forma giyemeyecek.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir