Fenerbahçe Beko’nun Euroleague 2022-2023 Fikstürü Belli Oldu

Fenerbahçe Beko’nun Euroleague 2022-2023 Fikstürü Belli Oldu

Turkish Airlines Euroleague’de 2022-2023 sezonunun fikstürü belli oldu.

İlgili Yazı: Fenerbahçe Beko 2022-2023 Kadrosu

Fenerbahçe Beko’nun maç programı şöyle:

Fenerbahçe Beko 2022-2023 Fikstürü

1. Hafta: Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (6 Ekim Perşembe – 20.30)
2. Hafta: Fenerbahçe Beko – Maccabi Playtika (14 Ekim Cuma – 20.45)
3. Hafta: Fenerbahçe Beko – LDLC Asvel (18 Ekim Salı – 20.45)
4. Hafta: Fenerbahçe Beko – Valencia Basket (20 Ekim Perşembe – 20.45)
5. Hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (28 Ekim Cuma – 20.30)
6. Hafta: Barcelona – Fenerbahçe Beko (4 Kasım Cuma – 20.30)
7. Hafta: Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (11 Kasım Cuma – 20.45)  
8. Hafta: Fenerbahçe Beko – Panathinaikos OPAP (18 Kasım Cuma – 20.45)
9. Hafta: AS Monaco – Fenerbahçe Beko (22 Kasım Salı – 19.00)
10. Hafta: EA7 Emporio Armani Milan – Fenerbahçe Beko (24 Kasım Perşembe – 20.30)
11. Hafta: Fenerbahçe Beko – Real Madrid (2 Aralık Cuma – 20.45)
12. Hafta: Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (8 Aralık Perşembe – 20.00)
13. Hafta: Olympiakos – Fenerbahçe Beko (13 Aralık Salı – 21.00)
14. Hafta: Fenerbahçe Beko – Cazoo Baskonia (16 Aralık Cuma – 20.45)
15. Hafta: Fenerbahçe Beko – Partizan (22 Aralık Perşembe – 20.45) 
16. Hafta: Virtus Segafredo Bologna – Fenerbahçe Beko (30 Aralık Cuma – 20.30)
17. Hafta: Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (5 Ocak Perşembe – 20.00)
18. Hafta: Panathinaikos – Fenerbahçe Beko (10 Ocak Salı – 21.00)
19. Hafta: Fenerbahçe Beko – Bayern Münih (12 Ocak Perşembe – 20.45)
20. Hafta: Fenerbahçe Beko – AS Monaco (19 Ocak Perşembe – 20.45)
21. Hafta: LDLC Asvel – Fenerbahçe Beko (26 Ocak Perşembe – 20.00)
22. Hafta: Fenerbahçe Beko – Olympiakos (31 Ocak Salı – 20.45)
23. Hafta: Fenerbahçe Beko – Alba Berlin (3 Şubat Cuma – 20.45) 
24. Hafta: Fenerbahçe Beko – EA7 Emporio Armani Milan (9 Şubat Perşembe – 20.45) 
25. Hafta: Partizan – Fenerbahçe Beko (23 Şubat Perşembe – 20.30)
26. Hafta: Fenerbahçe Beko – Virtus Segafredo Bologna (3 Mart Cuma – 20.45)
27. Hafta: Maccabi Playtika – Fenerbahçe Beko (8 Mart Çarşamba – 21.05)
28. Hafta: Fenerbahçe Beko – Barcelona (10 Mart Cuma – 20.45) 
29. Hafta: Valencia Basket – Fenerbahçe Beko (17 Mart Cuma – 20.30)
30. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas (24 Mart Cuma – 20.45) 
31. Hafta: Real Madrid – Fenerbahçe Beko (29 Mart Çarşamba – 20.45)
32. Hafta: Cazoo Baskonia – Fenerbahçe Beko (31 Mart Cuma – 20.30)
33. Hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (6 Nisan Perşembe – 20.45)
34. Hafta: Kızılyıldız – Fenerbahçe Beko (13 Nisan Perşembe – 19.00)

Bir cevap yazın