Fenerbahçe Beko’nun Euroleague Programı Belli Oldu

fenerbahce_beko_play_off_yari_finali

Euroleague’in güçlü takımlarından Fenerbahçe Beko’nun programı belli oldu.

Fenerbahçe Beko’nun Turkish Airlines EuroLeague’deki maç programı şöyle:

1. Hafta: Fenerbahçe Beko – Kızılyıldız (1 Ekim Cuma – 20.45)

2. Hafta: Panathinaikos – Fenerbahçe Beko (7 Ekim Perşembe – 21.00)

3. Hafta: Alba Berlin – Fenerbahçe Beko (12 Ekim Salı – 20.00)

4. Hafta: Fenerbahçe Beko – UNICS Kazan (14 Ekim Perşembe – 20.45)

5. Hafta: Real Madrid – Fenerbahçe Beko (21 Ekim Perşembe – 21.00)

6. Hafta: Fenerbahçe Beko – Barcelona (26 Ekim Salı – 20.45)

7. Hafta: Olympiacos – Fenerbahçe Beko (28 Ekim Perşembe – 21.00)

8. Hafta: CSKA Moskova – Fenerbahçe Beko (4 Kasım Perşembe – 20.00)

9. Hafta: Fenerbahçe Beko – AX Armani Exchange Milan (12 Kasım Cuma – 20.45)

10. Hafta: Bayern Münih – Fenerbahçe Beko (16 Kasım Salı – 20.30)

11. Hafta: Zalgiris Kaunas – Fenerbahçe Beko (19 Kasım Cuma – 20.00)

12. Hafta: Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes (25 Kasım Perşembe – 20.45)

13. Hafta: Fenerbahçe Beko – AS Monaco (2 Aralık Perşembe – 20.45)

14. Hafta: Zenit St. Petersburg – Fenerbahçe Beko (9 Aralık Perşembe – 20.00)

15. Hafta: Fenerbahçe Beko – Maccabi Playtika (14 Aralık Salı – 20.45)

16. Hafta: Fenerbahçe Beko – Baskonia (16 Aralık Perşembe – 20.45)

17. Hafta: LDLC ASVEL – Fenerbahçe Beko (23 Aralık Perşembe – 20.00)

18. Hafta: Fenerbahçe Beko – Real Madrid (29 Aralık Çarşamba – 20.45)

19. Hafta: Kızılyıldız – Fenerbahçe Beko (6 Ocak Perşembe – 19.00)

20. Hafta: Fenerbahçe Beko – Olympiacos (11 Ocak Salı – 20.45)

21. Hafta: Fenerbahçe Beko – Alba Berlin (14 Ocak Cuma – 20.45)

22. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zalgiris Kaunas (20 Ocak Perşembe – 20.45)

23. Hafta: Maccabi Playtika – Fenerbahçe Beko (27 Ocak Perşembe – 21.05)

24. Hafta: Fenerbahçe Beko – LDLC ASVEL (1 Şubat Salı – 20.45)

25. Hafta: AX Armani Exchange Milan – Fenerbahçe Beko (3 Şubat Perşembe – 20.30)

26. Hafta: Fenerbahçe Beko – Bayern Münih (11 Şubat Cuma – 20.45)

27. Hafta: AS Monaco – Fenerbahçe Beko (25 Şubat Cuma – 19.00)

28. Hafta: Anadolu Efes – Fenerbahçe Beko (3 Mart Perşembe – 20.30)

29. Hafta: Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova (10 Mart Perşembe – 20.45)

30. Hafta: Fenerbahçe Beko – Zenit St. Petersburg (18 Mart Cuma – 20.45)

31. Hafta: Baskonia – Fenerbahçe Beko (23 Mart Çarşamba – 20.30)

32. Hafta: Barcelona – Fenerbahçe Beko (25 Mart Cuma – 21.00)

33. Hafta: UNICS Kazan – Fenerbahçe Beko (31 Mart Perşembe – 19.00)

34. Hafta: Fenerbahçe Beko – Panathinaikos (8 Nisan Cuma – 20.45)

Bir cevap yazın