Fenerbahçe Beko’ya Yeni Sponsor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko

Last Updated on 19 Ekim 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Spor Kulübü’nden yapılan bir duyuruyla Fenerbahçe Beko’nun yeni bir sponsor anlaşması yaptığı açıklandı. Açıklama şöyle:

“Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımımızın forma sırt sponsoru olan Alagöz Holding, mücadele ettiği her kulvarda formamızı gururla temsil eden Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımıza da sponsor oldu.
 
Anlaşmaya göre Alagöz Holding, Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın ING Basketbol Süper Ligi 2021-22 sezonunda oynayacağı maçlarda formasının sırtında numara altında yer alacak.
 
Alagöz Holding’e Basketbol Takımlarımıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyor, anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

FENERBAHÇE SOR KULÜBÜ

Türk Basketbolunun amiral gemisi Fenerbahçe Beko yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza atarak gücüne güç katıyor. Fenerbahçe Beko İsviçre merkezli MSC Mediterranean Shipping Company ile sponsorluk anlaşması yapılacağını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Ülkemizde basketbol adına birçok ilki hayata geçiren, yer aldığı her kulvarda sahip olduğu zirve hedefiyle, basketbolu ülke sporumuzda ve dünyada önemli bir noktaya taşıyan Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız ile denizcilik ve lojistik sektöründe küresel ölçekte dünyaca ünlü bir şirket olan İsviçre merkezli MSC Mediterranean Shipping Company arasında sponsorluk anlaşması imzalanıyor. 

MSC bu anlaşma doğrultusunda Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın 2 sezon boyunca forma sırt sponsoru oldu. “

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir