Fenerbahçe HDI Sigorta 3-0 Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_hdi_sigorta

Last Updated on 13 Ekim 2021 by Aslıhan Demiralay

Axa Sigorta Efeler Ligi’nde ikinci hafta maçları oynanıyor. Fenberbahçe HDI Sigorta, Avşar Maden Suyu Afyon Belediye Yüntaş’ı konuk etti.

Fenerbahçe HDI Sigorta karşılaşmaya Metin Toy, Yacine Louati, Ahmet Tümer, Oğulcan Yatgın, Seyed Mohammad Mousavi, İzzet Ünver altısı ve libero Hasan Yeşilbudak ile başladı.

SET SKORLARI

I.SET 25-20 fenerbahce_opet Fenerbahçe HDI Sigorta

II.SET 25-20 fenerbahce_opet Fenerbahçe HDI Sigorta

III.SET 25-18 fenerbahce_opet Fenerbahçe HDI Sigorta

Karşılaşma sonrası FBTV’ye konuşan Metin Toy şunları söyledi: “Karşılaşma keyifliydi, ligde 2’de 2 yaptık. Güzel bir gidişat var. Takım uyumumuz maç maç daha iyiye gidiyor. Bireysel olarak performanslarımız da artmaya başladı. Çalışmalarımızı sahaya yansıtıp bunun karşılığını almaya başladık. Bunun için çok mutluyuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bugün rakibimiz de güzel mücadele etti, onları da tebrik ederim. Bu hafta yoğundu, önümüzdeki hafta da yoğun olacak. Aynı ritimle daha iyi maçlar çıkartacağımızı düşünüyorum. Umarım bu şekilde devam eder.

İzzet Ünver ise “Taraftarımızın karşısına çıktığımız için çok mutluyuz. İster istemez zorlu bir süreç başladı, gerek üç günde bir maç, gerekse deplasmanlarımız olsun. Cizre deplasmanından galibiyetle döndük, bu da ikinci resmi maçımızdı ve bizim için önemliydi. Çünkü rakiplerimiz birbirleriyle mücadele verip maçları kaybedebiliyor. Bu süre zarfında en hızlı ve en iyi şekilde hazırlanıp maçları da kazanarak devam etmek bizim için çok önemli. Umarım bunu devam ettiririz.” dedi.

Fenerbahçe HDI Sigorta AXA Efeler Ligi 2021-2022 Karşılaşmaları

Cizre Belediyespor 0-3 Fenerbahçe HDI Sigorta

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir