Fenerbahçe HDI Sigorta’da Yeni Sözleşmeler

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_hdi_sigorta_dan_yeni_sozleşmeler

Last Updated on 1 Mayıs 2021 by Aslıhan Demiralay

Axa Efeler Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe HDI Sigorta yeni sezon yapılanması için çalışmalara başladı. Kulüpten dün yapılan açıklamada Fenerbahçe HDI Sigorta Baş Antrenörü Erkan Toğan’la yolların ayrıldığı açıklanmıştı.

Bugün kulüpten yapılan açıklamada başarılı voleybolcu Metin Toy’un sözleşmesinin 1 yıl uzatıldığı açıklandı. Metin Toy 1994 doğumlu ve pasör çaprazı pozisyonunda oynuyor. Fenerbahçe alt yapısından yetişen sporcu bir yıl daha sarı-lacivert formayı terletecek.

Ayrıca Fenerbahçe’nin başarılı oyuncusu İzzet Ünver’in de sözleşmesi 2 yıl uzatıldı. Uzun zamandır Fenerbahçe forması giyen sporcu,1992 doğumlu. İzzet Ünver 2021-2022 ve 2022-2023 sezonlarında da Fenerbahçe forması giyecek.

Dün yapılan açıklamada Ulaş Kıyak’ın sözleşmesinin uzatılmadığı ve sporcuya başarılar dilendiği açıklandı. Ayrıca kiralık olarak Spor Toto’da forma giyen Oğulcan Yatgın önümüzdeki sezon Fenerbahçe HDI Sigorta forması giyecek.

Bu arada Fenerbahçe HDI Sigorta’nın başarılı orta oyuncu Graham Vigrass’ın Halkbank ile anlaştığı öğrenildi. Vigrass bu yıl ligin en iyi orta oyuncusu seçildi.

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın baş antrenörünün kim olacağı hala merak konusu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir