Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’na Yeni Sponsor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_kadin_basketbol_takimina_yeni_sponsor

Last Updated on 9 Eylül 2021 by Aslıhan Demiralay

Öznur Kablo ile yollarını ayıran Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, Alagöz Holding ile anlaştı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Yarım asra yaklaşan tecrübesi ve ‘Birlikte daha güçlüyüz’ mottosu ile 6 farklı iştirakini tek bir marka altında buluşturan Alagöz Holding, inovatif çözümleri, yeni nesil teknoloji ve perspektifi ile hizmette öncü olmayı hedefliyor.

Alagöz Holding, ilaç sektöründe 48 yıl, analitik cihaz tedarikinde 23 yılı bulan deneyimi; yazılım, teknik destek, çevre ve enerji sektörlerinde elde ettiği 5 yıllık tecrübesiyle Ankara’dan dünyaya hizmet sunuyor.

Alagöz Holding; Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde 2021-2022 sezonu boyunca armamızı gururla temsil edecek Kadın Basketbol Takımımızın formasının sırtında yer alacak.

Anlaşmanın kulübümüz ve Alagöz Holding için başarılı bir iş birliği olmasını temenni ediyor, Alagöz Holding’e büyük Fenerbahçe ailemize hoş geldiniz diyoruz.

Alagöz Holding gibi bir markayı arkasına itici bir güç olarak alan Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımımıza, şampiyonluklarla dolu bir sezon diliyoruz.”

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir