Fenerbahçe Opet 3-1 Nilüfer Belediyesi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
bolu_belediyespor_0_3_Fenerbahce_opet

Last Updated on 12 Ekim 2021 by Aslıhan Demiralay

Misli.com Sultanlar Ligi’nin en güçlü takımlarından Fenerbahçe Opet, güçlü Nilüfer Belediyesi’ni konuk etti.

Fenerbahçe Opet karşılaşmaya Arina Fedorovtseva, Mina Popovic, Eda Erdem Dündar, Buse Ünal, Meliha İsmailoğlu, (L) Gizem  ve Cansu Çetin beşiyle başladı.

İlk sette çok hata yapan taraf sarı lacivertli ekip oldu ve ilk seti konuk takım Nilüfer Belediyesi kazanarak maçta 1-0 öne geçti.

İlk seti kaybeden Fenerbahçe Opet ikinci sete müthiş bir başlangıç yaparak 12-0’lık bir seri yakaladı. İlk sette ritmini bulamayan Fenerbahçe Opet ikinci sette tam konsantrasyonla oynamaya başladı ve rakibine fazla sayı şansı tanımadı. II.Seti 25-10 kazanan Fenerbahçe Opet karşılaşmada durumu 1-1 yaptı.

Üçüncü setin ilk sayısını Fenerbahçe Opet kazanırken, Nilüfer Belediyesi durumu 1-1 yaptı ancak Fenerbahçe Opet skoru 8-1’e taşıdı. Setin ilerleyen bölümlerinde rakibine şans tanımayan sarı melekler seti 25-11 kazanarak maçta 2-1 öne geçtiler.

Dördüncü sete de iyi başlayan sarı lacivertliler 11-5 öne geçti.

SET SKORLARI

I.SET 20-25 fenerbahce_opet Nilüfer Belediyesi

II.SET 25-10 fenerbahce_opetFenerbahçe Opet

III.SET 25-11 fenerbahce_opet Fenerbahçe Opet

IV.SET 25-17 fenerbahce_opet Fenerbahçe Opet

Fenerbahçe opet’in başarılı oyuncusu Meliha İsmailoğlu karşılaşma sonrası FBTV’ye şunları söyledi: Öncelikle buraya gelen herkese çok çok teşekkür etmek istiyorum. Seyircinin önünde oynamayı ne kadar da çok özlemişiz. Fenerbahçe taraftarı önünde oynamak gerçekten gurur verici. Benim de evdeki ilk maçım. Gerçekten çok mutluyuz. Maça biraz tutuk başlamış olabiliriz. Mesela Arina Fedorovtseva bir önceki maçta oynamadı, ritmi bulması için zamana ihtiyacı vardı. Takım olarak da biraz daha zamana ihtiyacımız var. Tamamen yeni takımız, oynadıkça daha iyi olacağız.

Fenerbahçe Opet Misli.com Sultanlar Ligi Maçları

Bolu Belediyespor 0-3 Fenerbahçe Opet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir