Fenerbahçe Opet Misli.com Sultanlar Ligi’nde İkinci Oldu

Fenerbahçe Opet Misli.com Sultanlar Ligi’nde İkinci Oldu

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Fenerbahçe Opet Misli.com Sultanlar Ligi’nin 2020/2021 sezonunu ikinci olarak tamamladı.

Misli.com Sultanlar Ligi’nin final serisinde Fenerbahçe Opet ve Vakıfbank karşılaştı. İlk iki karşılaşmadan sonra Fenerbahçe Opet’te artan corona vakaları nedeniyle maça çıkacak yeterli oyuncu kalmaması nedeniyle 3.maça çıkmama kararı aldı.

Türkiye Voleybol Federasyonu daha önce açıkladığı kararla final serisinde maçların ertelenmeyeceğini açıkladığı için Fenerbahçe Yönetim Kurulu bu kararı aldı.

Seride 2-0 geride olan Fenerbahçe opet bu kararın ardından üçüncü maçı hükmen (3-0) kaybetti ve 2020 – 2021 Voleybol Sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’ni ikinci sırada tamamlamış oldu.

Fenerbahçe Opet CEV Şampiyonlar Ligi ve Misli.com Sultanlar Ligi final serisinde corona vakaları nedeniyle istediği sonuçları alamadı.

Fenerbahçe Opet’in ikincilik şiltini Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu,kaptan Eda Erdem Dündar’a takdim etti.

Fenerbahçe Opet’in başarılı kaptanı en iyi orta oyuncusu ödülünü alırken, sezonun en iyi pasör çaprazı ödülünün sahibi ise Fenerbahçe Opet’ten Melissa Vargas oldu.

Bir cevap yazın