Fenerbahçe Opet’e Yeni Sponsor

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet_vakifbank_i_maglup_etti

Last Updated on 23 Ekim 2021 by Aslıhan Demiralay

Misli.com Sultanlar Ligi’nin en güçlü takımlarından olan Fenerbahçe opet yeni sponsorluk anlaşmalarına imza atıyor.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

Türk spor tarihinin en büyük başarılarına imza atarak Türk voleybolunda gelecek kuşaklar için de bir voleybol ekolü haline gelen Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, Beyaz Kağıt ve Hijyenik Ürünler Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş.’nin 2011 yılında tüketiciyle buluşturduğu ve bugün özellikle ‘sarı güç’ olarak dillere pelesenk olan markası Asperox ile anlaşma sağladı.

Sarı Meleklerimiz ile ‘Asperox Sarı Güç’ü bir araya getirerek gücünü renginden alacak bu anlaşma kapsamında 2021-2022 sezonu boyunca ‘forma kol yanı’ sponsorluğu kapsamında sahaya “Asperox” logolu formalar ile çıkacağız.

Beyaz Kağıt ve Hijyenik Ürünler Temizlik İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. ile yaptığımız yeni iş birliğinin Fenerbahçemize uğurlu gelmesini umuyor; takımımızın başarılarla ve kupalarla dolu bir sezon geçirmesini diliyoruz.

Sponsorluk anlaşmasına dair yapılacak basın toplantısına ilişkin bilgi, ilerleyen günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Fenerbahçe Opet bu anlaşma ile gücüne güç katacak.

Fenerbahçe Opet Asperox anlaşmasından sonra yeni bir anlaşmayı daha kamuoyu ile paylaştı.

Konu ile ilgili açıklama şöyle:

“Kadın voleybolunun ülkemizdeki lokomotifi Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, mücevherden mucizeler yaratan ve kadının gücünü bu sektörde gösteren Gossef markası ile anlaşma sağladı.

Mücevher alanında 15 yılı aşkın tecrübesi ile dünya çapında ödüllü bir mücevher tasarımcısı olan Gökçe Şefren Akdere tarafından kurulan Gossef markası; spor alanında toplumsal cinsiyet eşitliğinin savunucusu olan Kulübümüzün ulusal ve uluslararası arenadaki en önemli markalarından biri Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın, 2021-2022 sezonu boyunca formasının önünde yer alacak.

Bu iş birliği, Türk kadınlarını en başarılı şekilde temsil eden Fenerbahçe Opet ile bir kadın tarafından kurulan markanın birlikteliği olarak kulübümüz için özel bir anlam ifade ediyor.

Anlaşmanın her iki taraf için de başarılı bir iş birliği olmasını diliyor; Sarı Meleklerimizin başarılarla ve kupalarla dolu bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz.

Sponsorluk anlaşmasına dair basın toplantısının detayları önümüzdeki günlerde kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir