Fenerbahçe Opet’in Antrenörü Zoran Terzic’ten Büyük Başarı

Fenerbahçe Opet’in Antrenörü Zoran Terzic’ten Büyük Başarı

Fenerbahçe Opet’in başarılı antrenörü Zoran Terzic’ten büyük başarı. Zoran Terzic CEV tarafından Kadın Takımlarında 2021 yılının en iyi antrenörü’ seçildi.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

“Slovenya’nın başkenti Ljubljana’da gerçekleştirilen Kadınlar ve Erkekler Şampiyonlar Ligi kura çekiminin ardından Ljubljana Kalesi’nde düzenlenen CEV Voleybol Galası’nda 2021 yılının en iyileri ödüllendirildi.

Sporcular, antrenörler, Ulusal Federasyonlar, kulüpler ve yetkililerin katıldığı bu özel gecede Fenerbahçe Opet Kadın voleybol Takımımızın Başantrenörü Zoran Terzic, CEV tarafından ‘Kadın Takımlarında 2021 yılının en iyi antrenörü’ seçildi.

Voleybolda Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Simla Türker Bayazıt ile Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın menajeri Pelin Çelik de ödül töreninde yer aldı.

Uzun yıllardır Sırbistan Milli Kadın Voleybol Takımının başantrenörlüğünü yapan Başantrenörümüz Zoran Terzic, milli takımıyla 2016 Rio Olimpiyatları’nda gümüş, 2020 Tokyo’da ise bronz madalya kazanma başarısı gösterdi. Terzic yönetimindeki Sırbistan Milli Kadın Voleybol Takımı, 2017 ve 2019 EuroVolley’de altın, 2021 EuroVolley’de ise gümüş madalyanın sahibi oldu.”

Bir cevap yazın