Fenerbahçe Opet’ten Yeni Sezon Hamleleri

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
anna_lazareva_fenerbahce_opet_te

Last Updated on 27 Nisan 2021 by Aslıhan Demiralay

Misli.com Sultanlar Ligi’in 2 sırada tamamlayan ve korona vakaları nedeniyle sıkıntılar yaşayan Fenerbahçe Opet yeni sezon için çalışmalara başladı.

Daha önce milli pasör Naz Aydemir Akyol’lun sözleşmesini 2 yıl daha uzatan Fenerbahçe Opet, oyuncu Cansu Çetin’in sözleşmesini de 2 yıl uzattı. 2021-2022 ve 2022-2023 sezonlarında da Fenerbahçe forması giyecek sporcu 27 yaşında ve 1.83 metre boyunda.

Ayrıca Fenerbahçe Opet 2018-2019 sezonundan beri formasını giyen Melissa Vargas’la yollarını ayırdı. bu kararda Melisa Vargas’ın kariyer planlaması gereği başka bir ligde oynamak istemesinin yattığı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Türk vatandaşlığına da geçen başarılı voleybolcu 21 yaşında.

Melisa Vargas şunları söyledi: “Fenerbahçe Opet formasını giydiğim ve Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için büyük bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Belki de başka hiçbir yerde olamayacak kadar kendimi geliştirme fırsatı buldum. Sultanlar Ligi’nde yaşadığımız talihsiz vakalar sebebi ile serinin üçüncü maçını oynayamadan ikinci sırada tamamladık.

Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe Opet kadrosuyla ilgili bir açıklama daha yaparak libero Gülce Güçtekin’in 2021-2022 sezonu için Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü’ne kiralandığını açıkladı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir