Fenerbahçe Opet’ten Yepyeni Kadro

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet_1_0_one_gecti

Last Updated on 6 Temmuz 2022 by Aslıhan Demiralay

Misli.com Sultanlar Ligi’ni ikinci sırada bitiren Fenerbahçe Opet’ten transfer hamlesi. Fenerbahçe Spor Kulübü bugün yaptığı açıklamayla yeni transferleri ve sözleşmeleri açıkladı.

Fenerbahçe Opet’in Yeni Transferleri

Fenerbahçe Opet ilk olarak Brezilyalı sporcuyla yapılan anlaşma duyuruldu.

“Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon planlaması çerçevesinde kadrosunu Brezilyalı pasör Macris Carneiro ile güçlendirdi.”

Macris Carneiro Kimdir?

Macris Carneiro 3 Mart 1989 tarihinde Santo Andre’de doğdu. 1,78 cm boyundaki sporcunun smaç yüksekliği 292 cm ve blok yüksekliği ise 285 cm.

Ayrıca Fenerbahçe Opet Ergül Avcı Eroğlu ile anlaştı.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon kadro planlaması çerçevesinde deneyimli orta oyuncu Ergül Avcı Eroğlu ile anlaştı.”

Ergül Avcı Eroğlu Kimdir?

Ergül Avcı Eroğlu 24 Temmuz 1987 tarihinde Bursa’da doğdu. 1,90 m boyundaki sporcunun smaç yüksekliği 309 cm ve blok yüksekliği 288 cm.

Fenerbahçe Opet ayrıca Aslı Kalaç transferini de duyurdu:

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon kadro yapılanması kapsamında kadrosuna orta oyuncu Aslı Kalaç’ı kattı.”

Fenerbahçe Opet daha önce de Fenerbahçe forması giyen Meryem Boz transferini de açıkladı.

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon kadro yapılanması kapsamında pasör çaprazı mevkiinde oynayan milli sporcu Meryem Boz’u kadrosuna dahil etti.”

Meryem Boz Kimdir?

Meryem Boz 1988 doğumlu. Fenerbahçe Opet sözleşmesi öncesi Vakıfbank’da forma giyen Meryem Boz’un smaç yüksekliği 323 cm. ve blok yüksekliği 313cm.

Fenerbahçe Opet ayrıca Aslı Kalaç’ı da kadrosuna kattı.

Aslı Kalaç Kimdir?

Aslı Kalaç 1995 doğumlu. 1,85 m uzunluğunda ki Aslı Kalaç, orta oyuncu pozisyonunda görev alıyor. Aslı Kalaç’ın smaç yüksekliği 308 cm. ve blok yüksekliği 301 cm.

Fenerbahçe Opet’te Sözleşmesi Uzatılan Oyuncular

Fenerbahçe Opet’te sözleşmesi uzatılan oyunculardan ilki Anna Lazareva oldu. Rus Milli Takımı’nın pasörü Anna Lazareva 1 yıl daha Fenerbahçe Opet forması giyecek.

Fenerbahçe Opet’le Sözleşmesi Biten Oyuncular

Fenerbahçe Opet Dicle Nur Babat, Tutku Burcu Yüzgenç, Naz Aydemir Akyol ve Mina Popovic’le olan sözleşmelerini de sonlandırdı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir