Fenerbahçe Öznur Kablo’dan Transfer Açıklaması

Fenerbahçe Öznur Kablo’dan Transfer Açıklaması

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi’ni namağlup şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Öznur Kablo’dan transfer açıklaması geldi.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Kadın Basketbolundan sorumlu yönetici Metin Sipahioğlu transferler ve önümüzdeki sezonun planlaması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Öznur Kablo olarak 2021-2022 sezonu takım kadromuzu ve tüm transferlerimizi tamamladık. Hocamız ve takım menajerimiz ile koordineli bir şekilde süreci ilerlettik. Başkanımız da bizzat tüm transferleri takip etti ve gerektiğinde devreye girdi.

Kadromuzda 4’ü Türk olmak üzere 10 A takım oyuncusu yer alacak. Ayrıca altyapımızdan da 2 oyuncu şans bulacak.

Belki Ocak ayında 1-2 takviye veya değişiklik gerçekleştirilebilir. Bunun için de gerekli manevra alanlarını şimdiden planlayarak yaratmış durumdayız.

Hocamız Victor Lapena ile de 2 sezon daha sözleşmemiz var. Kendisinin önderliğinde önümüzdeki sezon, bu sezondan da daha başarılı sonuçlar alınacağına inancımız tam.

Tabii bütçemiz doğrultusunda bu sezondan daha güçlü bir kadro oluşturmak için bazı rasyonel hamleleri ve vedaları da gerçekleştirmek zorundaydık. Bu noktada duygusal olmaya lüksümüz yoktu. Takımımızdan ayrılan ve gelecek sezon bizimle olmayacak tüm arkadaşlara verdikleri katkılar için teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz.

Umuyoruz bizim için bir sponsordan çok daha ötesi olan Öznur Kablo da son 2 sezon olduğu gibi önümüzdeki sezon da Kulübümüzün yanında olacaktır ve Fenerbahçe Öznur Kablo önümüzdeki sezon yarıştığı tüm kulvarlarda zirvede yer alacaktır.
” dedi.

Fenerbahçe Öznur kablo daha önce yaptığı açıklamayla Sevgi Uzun ve İtalyan Cecilia Zandalasini ile yolların ayrıldığını duyurmuştu.

Bir cevap yazın