Fenerbahçe Safiport Şampiyon

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_safiport_sampiyon

Last Updated on 16 Mayıs 2022 by Aslıhan Demiralay

ÇBK Mersin Yenişehir Belediyesi 71-97 Fenerbahçe Safiport

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin şampiyonu Fenerbahçe Safiport şampiyon oldu. İlk iki maçı da farklı skorlarla kazanan Fenerbahçe Safiport seride 3-0 öne geçti ve bir kez daha şampiyon oldu.

Fenerbahçe Safiport mücadeleye Olcay Çakır Turgut, Kyla McBride, Satou Sabally, Amanda B. Zahui ve Kiah Stokes beşiyle başladı.

ÇEYREK SKORLARI

I.ÇEYREK 17-25 Fenerbahçe Safiport

II.ÇEYREK 18-21 Fenerbahçe Safirport

III.ÇEYREK 20-29 Fenerbahçe Safiport

IV.ÇEYREK 16-22 Fenerbahçe Safirport

Karşılaşma sonrası Fenerbahçe Safiport Baş Antrenörü Marina Maljkovic, “Oyuncularımı tebrik ediyorum. Önemli olan Fenerbahçe büyüklüğünü bütün kupalarda göstermemiz. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp için küçük bir kupa yok. Herhangi bir kupayı biraz hafife alırsak kupa kazanamayız. Dolayısıyla ciddiyetleri için takımı tebrik ediyorum. dedi.

Fenerbahçe Safiport’un başarılı oyuncusu Satou Sabally ise FB TV’ye: “Çok mutluyuz. Bizim için böyle bir sezonda elde edilen şampiyonluk ayrıca önem arz ediyor. Bazı kötü noktalarda yaşadıklarımızdan sonra takım olarak çok çalıştık ve çok istedik. Bu çalışmanın karşılığını aldığımız için çok mutluyuz. Taraftarlarımızın her zaman desteği beni çok mutlu ediyor. Burada bile çok taraftarımız var. Hepsine çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Fenerbahçe Safiport Şampiyon

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir