Fenerbahçe Safiport’a Yeni Antrenör

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_safiport_tan_32_sayi_fark

Last Updated on 19 Nisan 2022 by Aslıhan Demiralay

Herbalife Nutr,t,on Kadınlar Basketbol Ligi’nin en başarılı takımlarından olan Fenerbahçe Safiport’ta görev değişimi. Kulüpten ilk olarak hali hazırda Baş Antrenör olan Victor Lapena ile yolların ayrıldığı duyuruldu. Açıklama şöyle:

“Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımımızın koçu Victor Lapena ile yollarımız karşılıklı anlaşma sağlanarak ayrılmıştır.

Victor Lapena’ya 2019 sezonundan itibaren Kulübümüzde görev aldığı süre boyunca ortaya koyduğu çalışmalar ve emekleri için teşekkür ediyor; bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.”

Fenerbahçe Safiport’tan sadece 34 dakika sonra yeni antrenörün duyurusu yapıldı:

Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımımız, Başantrenörlük görevi için Sırp antrenör Marina Maljkovic ile anlaşmaya varmıştır.

2021-22 sezonunun geri kalan bölümünde takımımızın başında olacak Marina Maljkovic ile anlaşmamız 1+1 yıl olarak imzalanmıştır.

Anlaşmanın Kulübümüz ve Avrupa basketbolunun önemli isimlerinden Marina Maljkovic için hayırlı olmasını diliyor; antrenörümüzün Fenerbahçemiz ile zaferlerle dolu sezonlar yaşamasını temenni ediyoruz.”

Marina Maljković 26 Eylül 1981 doğumlu. 16 yaşında bulunduğu kulüpte asistan koçluk yapmaya başlayan Marina Maljković daha önce, Galatasaray’da antrenörlük yaptı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir