Fenerbahçe’de Acun Ilıcalı Krizi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_de_n_teknik_direktorluk_konusuna_aciklama_geldi

Last Updated on 17 Mayıs 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe’nin ligi 3.bitirmesi ve sezonun bitmesi ile beraber gelecek sezonun çalışmalarına başlandı. Ancak basına yansıyan bazı kulis bilgilerine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve televizyon kanalı sahibi Acun Ilıcalı arasında bir gerilim söz konusu.

Başkan Ali Koç’un bir maçtan önce Acun Ilıcalı ile konuşurken “Acaba Mesut oynar mı şeklinde ki sözüne, ben konuştum oynayacak” şeklinde cevap vermesi Başkan Ali Koç tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

Takım içinde Acun Ilıcalı’nın bu derece etkili olması kafalarda bazı soru işaretleri yarattı. Futbol oynadığı dönemden beri Emre Belözoğlu ile çok samimi olması ve Mesut Özil’le de benzeri bir yakınlıkta olması kulüpte seçilmemiş ya da resmi olarak görev almamış bir kişinin olaylara bu derece hakim olması sorun haline geldi.

Ayrıca Emre Belözoğlu’nun şampiyonluğun kaybedilmesine sebep olan Sivas yenilgisinde yaptığı değişiklikler de taraftar ve yönetim katında hoş karşılanmamıştı.

Gelecek sezon için teknik direktör konusunda kesin kararını vermeyen Fenerbahçe’de eski teknik direktörlerin adları da geçmeye başladı.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir