Fenerbahçe’de Avrupa Mesaisi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_de_n_teknik_direktorluk_konusuna_aciklama_geldi

Last Updated on 15 Nisan 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Spor Kulübü’nde maç mesaisi.

Fenerbahçe’nin kadın voleybol takımı Fenerbahçe Opet Cev Şampiyonlar Ligi’nde ilk maçına bugün çıkacak. Fenerbahçe opet Fransa’nın güçlü takımı Nantes ile karşılaşacak.Korona salgını nedeniyle İtalya’nın Conegliano şehrinde üç gün üst üste ilk devre maçları oynanacak.

8 Aralık 2020 Salı günü oynanacak maç Türkiye Saati ile 22,30’da başlayacak ve S Sports 2 isimli kanaldan canlı olarak yayınlanacak.

Şampiyonlar Ligi’nin başlamasıyla ilgili olarak Fenerbahçe Opet Kaptanı Eda Erdem Dündar şunları söyledi:“Uzun zamandır beklediğimiz Şampiyonlar Ligi maçlarımız başlıyor. İki ayrı turnuvadan oluşan grup maçlarının il etabında hedefimiz kazanabildiğimiz kadar maç kazanıp ikinci turnuvaya avantaj sağlamak. Zorlu bir üçlü olacak bizim için ama heyecanla bekliyoruz ve iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz“.

Fenerbahçe Opet dışında Fenerbahçe’nin erkek voleybol takımı Fenerbahçe HDI Sigorta’da CEV Şampiyonlar Ligi’nde ilk maçına çıkacak.

Fenerbahçe HDI Sigorta 8 Aralık 2020 Salı Günün Türkiye Saati ile  20.00’da Belçika’nın Lindemans Aalst takımıyla karşılaşacak.Maçı voleybolseverler TRT2 Spor kanalından şifresiz olarak izleyebilecek.

Korona nedeniyle Polonya’nın Kedzierzin-Kozle şehrinde yapılan ilk devre maçları 3 gün sürecek.

Maç öncesi Fenerbahçe HDI Sigorta Kaptanı Ulaş Kıyak şunları söyledi:”Şampiyonlar Ligi başlıyor ve bu sezon yeni bir statü uygulanacak. Biz hep yaptığımız gibi rakiplerimizi iyi analiz ederek gruptan çıkmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şampiyonlar Ligi, Avrupa’nın en iyi takımlarının mücadele ettiği bir platform. İki Polonya ve bir Belçika takımının olduğu güçlü bir gruptayız.

Fenerbahçe HDI Sigorta CEV Şampiyonlar Ligi İlk Devre Maç Programı

9 Aralık 2020 Çarşamba Fenerbahçe HDI Sigorta-Kedzierzin-Kozl

10 Aralık 2020 Perşembe Fenerbahçe HDI Sigorta-PGE Skra Belchatow

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir