Olympiakos Antrenöründen Fenerbahçe Beko Maçı Öncesi Açıklamalar

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_beko_play_off_ikinci_macina-cikiyor

Last Updated on 23 Nisan 2023 by Aslıhan Demiralay

Turkish Airlines Euroleague’de play-off’lar bu hafta başlıyor. Fenerbahçe Beko’nun rakibi de Yunan ekibi Olympiakos oldu.

Karşılaşma öncesi Olympiakos Antrenörü Georgios Bartzokas, Aris Takımı’yla oynadıkları maç sonrası play-off hakkında şunları söyledi: “Şimdi EuroLeague’de önümüzdeki çok önemli maçlara bakıyoruz. Bu maçları dört gözle bekliyoruz. Final Four’da üst üste ikinci kez oynamak için mücadele edeceğiz ve bu fırsata sahip olduğumuz için heyecanlıyız.”

Olympiacos’un başarılı oyuncusu Michalis Lountzis ise:

“Fenerbahçe maçları çok zor olacak. Yapmamız gereken şey, tüm sezon boyunca oynadığımız oyunu devam ettirmek. Taraftarlarımızın desteğiyle birlikte evimizdeki iki maçı kazanabileceğimize inanıyorum.”

“Aris, bu sezon ne kadar güçlü bir takım olduğunu ve özellikle taraftarı önünde ne kadar sıkı oynadığını kanıtladı. Bunun çok fiziksel bir maç olduğunu biliyorduk, ama hazırlıklıydık. Fenerbahçe maçı için de antrenman yapmak istedik ama aynı zamanda bu maça ciddi şekilde bakmak istedik. Bu yüzden ilk dakikadan beri bu kadar odaklı oynadık.” dedi.

fenerbahce_beko_2022_2023_kadrosu
Fenerbahçe Beko 2022-2023 Kadrosu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir