Seyed Mohammad Mousavi Fenerbahçe HDI Sigorta’da

fenerbahce_de_n_teknik_direktorluk_konusuna_aciklama_geldi

Fenerbahçe HDI Sigorta yeni sezon hazırlıklarına son hızla devam ediyor. Dün gündüz saatlerinden beri yapılan transfer ataklarına bir yenisi daha eklendi.

Kaan Gürbüz Fenerbahçe HDI Sigorta’da

Fenerbahçe HDI Sigorta yaptığı açıklamayla Kaan Gürbüz’le anlaştığını duyurdu. 2001 doğumlu olan Kaan Gürbüz pasör çaprazı pozisyonunda görev yapıyor.

Fenerbahçe HDI Sigorta önce Baş Antrenör olarak Daniel Castellani ile anlaşan sarı lacivertliler Salvador Hidalgo‘nun sözleşmesini 1 yıl uzattı. Akşam saatlerinde ise Fransız voleybolcu Yacine Louati ile anlaşıldı.

Seyed Mohammad Mousavi ile anlaşan Fenerbahçe HDI Sigorta sporcunun transferini açıkladı.

Seyed Mohammad Mousavi Kimdir?

22 Ağustos 1987 yılında doğan sporcu 2,03 metre boyunda. Smaç yüksekliği 362 cm olan sporcu İran Milli Takımı’nın da formasını giyiyor.

İran, Polonya ve İtalya’da forma giyen sporcu, son olarak Gas Sales Bluenergy Piacenza takımının oyuncusuydu.

Ahmet Tümer Fenerbahçe HDI Sigorta’da

Fenerbahçe HDI Sigorta bir transfere daha imza atarak Ahmet Tümer’i kadrosuna kattı. 2001 yılında doğan sporcu Beşiktaş’ta voleybola başladı. Orta oyuncu pozisyonunda oynayan sporcu, 2,03 metre boyunda.

Hasan Yeşilbudak’ın Sözleşmesi Uzatıldı

Bu sırada Fenerbahçe HDI Sigorta libero Hasan Yeşilbudak’ın sözleşmesini 1 yıl daha uzattı. Başarılı sporcu önümüzdeki sezon da sarı lacivertli formayı giyecek.

Bir cevap yazın