Simona Halep Ve Antrenörü Yollarını Ayırdı

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
roland_garros_2023_ne_zaman_baslayacak

Last Updated on 23 Eylül 2021 by Aslıhan Demiralay

Simona Halep Antrenörü Darren Cahill’le yollarını ayırdığını duyurdu. Tenis dünyasının yıldızlarından olan Simona Halep ve uzun süredir birlikte çalıştığı antrenörü Darren Cahill’le artık birlikte çalışmayacak.

Eski dünya 1 numarası Simona Halep ve Darren Cahill 6 yıldır birlikte çalışıyordu.

Halep ve Cahill ilk olarak 2015 yılında bir araya geldi. O yıl Simona Halep Wimbledon ve Roland Garros’tan erken elendi ve 2015 yılının yaz aylarında bir ekip haline gelen ikilinin çalışmaları 2017 yılında Halep’in dünya sıralamasında 1 numaraya yükselmesi ile taçlanmıştı. Simona Halep 2018 yılında Roland Garros’ı ve 2019 yılında Wimbledon’ı kazanmıştı. 2018 yılında da bir süre birlikte çalışmayı bırakan Halep ve Cahill daha sonra tekrar bir araya geldi.

29 yaşında ki tenisçi dünya sıralamasında şu anda 14 numarada yer alıyor. Simona Halep yeni antrenörünün kim olacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Son dönemde Simona Halep’in hayatında meydana gelen diğer büyük değişiklik de özel hayatında oldu. Simona Halep geçtiğimiz hafta milyarder iş adamı Toni Iuruc’la Romanya’da evlendi.

Simona Halep’in Konu Hakkındaki Tweeti

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir