Fenerbahçe Opet 3-1 Calcit Volley Kamnik

Fenerbahçe Opet 3-1 Calcit Volley Kamnik

Fenerbahçe Opet CEV Şampiyonlar Ligi’nde 2.maçına çıktı.Maçı 3-1 kazanan Fenerbahçe Opet maçı 3-1 kazanarak 2’de 2 yaptı.

Fenerbahçe Opet maça Cansu Çetin, Dicle Nur Babat, Bahar Toksoy Guidetti, Brankica Mihajlovic, Naz Aydemir Akyol, Ceren Kestirengöz altısı ve libero Melis Yılmaz ile başladı.

İlk seti Fenerbahçe Opet 25-16 kazandı ve maçta 1-0 öne geçti. İkinci sette Calcit Volley Kamnik daha iyi bir oyun ortaya koydu ve seti 20-25  kazandı.

Üçüncü sette her iki taraf da seti koparmak da zorluk çekti ve set 26-24 Fenerbahçe Opet’in oldu. Fenerbahçe Opet maçda 2-1 öne geçti.

Dördüncü set daha rahat bir oyun sergileyen Fenerbahçe Opet seti 25-17 kazanarak maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Fenerbahçe Opet’ten Brankica Mihajlovic maç boyunca 29 sayı üretti ve maçın MVP’si seçildi.

Fenerbahçe Opet 3-1 Calcit Volley Kamnik-Maç Özeti

SETLER

1.Set 25-16 Fenerbahçe Opet

2.Set 20-25 Calcit Volley Kamnik

3.Set 26-24 Fenerbahçe Opet

4.Set 25-17 Fenerbahçe Opet

Fenerbahçe Opet Baş Antrenörü Zoran Terzic maç sonunda şunları söyledi:

Bugün sadece zaferden dolayı mutlu olmalıyız. Başka bir şeyden değil. İlk seti çok kolay kazandık ve sonrasında çok rahat oynamaya başladık diyebilirim. Ve tabii ki rakip takıma daha iyi oynama ve bizim için çok sorun çıkarma fırsatı buldu. Sonunda kazandık ve biraz daha iyi oynamaya başladık. Kazanmak yeterliydi. Biz de yarınki oyun için bazı oyuncuları dinlendirmeye çalıştık. Ne yapacağımızı yarın göreceğiz ve umarım yarın güzel bir oyun oynayabiliriz.

Zoran Terzic

Fenerbahçe Opet’in başarılı sporcusu Bahar Toksoy Guidetti maçı değerlendirdi: “Bugün beklediğimizden daha zor bir maç oldu ama galip ayrıldığımız için mutluyuz. Rakibimiz maç başından itibaren defansta çok iyi toplar çıkardı ve ritmimizi bozmayı başardı. Ama sonrasında attığımız servisler ve bizim de defanstaki etkin oyunumuzla kendi ritmimizi bulduk. Yarın önemli bir maç var. Sadece o maça konsantre olup son topa kadar mücadele etmek istiyoruz.”

Fenerbahçe Opet’in CEV Şampiyonlar Ligi Maçları

I.Maç

Fenerbahçe Opet 3-0 Nantes

Bir cevap yazın