Fenerbahçe Opet’e Yepyeni Kadro

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet_te_kadro_degisimi

Last Updated on 21 Eylül 2021 by Aslıhan Demiralay

Misli.com Sultanlar Ligi’nin en güçlü takımlarından olan Fenerbahçe Opet kadrosunda büyük değişiklikler yapıyor. Sezon ortasında antrenör Zoran Terzic’le sözleşme yenileyen Fenerbahçe Opet art arda transferler yapıyor.

Öncelikle libero Melisa Yılmaz’la yollarını ayıran Fenerbahçe Opet Lila Şengün ve Gülce Güçtekin’i Sarıyer Belediyespor’a, Hilal Kocakara’yı ise Nilüfer Belediyespor’a kiraladı. Smaçör Kelsey Robinson’la da yollar ayrıldı. Bahar Toksoy Guidetti, Brankica Mihajlovic, Bianka Busa, Aylin Sarıoğlu ve Ceren Kestirengöz ile yollar ayrıldı.

Küba’lı smaçör Melissa Vargas ise başka liglerde deneyim kazanmak için takımdan ayrıldı.

Öncelikle pasör Naz Aydemir Akyol‘un ve Dicle Nur Babat’ın sözleşmesini 2 yıl uzatan Fenerbahçe Opet ilk olarak Sırp voleybolcu Mina Popovic’i kadrosuna kattı. Genç oyuncu Sude Naz Uzun’la profesyonel sözleşme imzalandı. Rus voleybolcu Arina Fedorovstseva‘da Fenerbahçe Opet’e trasfer edildi. Ayrıca Ana Cristina de Souza’da Fenerbahçe Opet Kadrosuna dahil edildi.

Türk oyuncular Buse Ünal, Tutku Burcu Yüzgenç kadroya katıldı. Fenerbahçe Opet daha sonra Rus pasör çaprazı Anna Lazareva‘yı renklerine kattı. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada daha önce de Fenerbahçe forması giyen Meliha İslamoğlu‘yla tekrar anlaştı ve libero Gizem Örge’yi de transfer eden Fenerbahçe Opet kadrosunu daha da genişletti.

Fenerbahçe Opet ayrıca 12 yıldır farklı departmanlarda sorumluluk üstlenen, son 5 yıldır A Kadın Voleybol Takımının Menajeri olarak görev yapan Bora Serter ile yollarını karşılıklı olarak ayırdı.

Bora Serter’in yerine Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımının Takım Menajeri, 2006-2008 yıllarında Fenerbahçe formasını giyen, 2017 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu’nda A Milli Kadın Voleybol Takımının menajerlik görevini üstlenmiş olan ve Filenin Sultanlarının başarılarında imzası bulunan Pelin Çelik geldi.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir