Fenerbahçe Opet’e Yepyeni Kadro

fenerbahce_opet_te_kadro_degisimi

Misli.com Sultanlar Ligi’nin en güçlü takımlarından olan Fenerbahçe Opet kadrosunda büyük değişiklikler yapıyor. Sezon ortasında antrenör Zoran Terzic’le sözleşme yenileyen Fenerbahçe Opet art arda transferler yapıyor.

Öncelikle libero Melisa Yılmaz’la yollarını ayıran Fenerbahçe Opet Lila Şengün ve Gülce Güçtekin’i Sarıyer Belediyespor’a, Hilal Kocakara’yı ise Nilüfer Belediyespor’a kiraladı. Smaçör Kelsey Robinson’la da yollar ayrıldı. Bahar Toksoy Guidetti, Brankica Mihajlovic, Bianka Busa, Aylin Sarıoğlu ve Ceren Kestirengöz ile yollar ayrıldı.

Küba’lı smaçör Melissa Vargas ise başka liglerde deneyim kazanmak için takımdan ayrıldı.

Öncelikle pasör Naz Aydemir Akyol‘un ve Dicle Nur Babat’ın sözleşmesini 2 yıl uzatan Fenerbahçe Opet ilk olarak Sırp voleybolcu Mina Popovic’i kadrosuna kattı. Genç oyuncu Sude Naz Uzun’la profesyonel sözleşme imzalandı. Rus voleybolcu Arina Fedorovstseva‘da Fenerbahçe Opet’e trasfer edildi.

Türk oyuncular Buse Ünal, Tutku Burcu Yüzgenç kadroya katıldı. Fenerbahçe Opet daha sonra Rus pasör çaprazı Anna Lazareva‘yı renklerine kattı. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada daha önce de Fenerbahçe forması giyen Meliha İslamoğlu‘yla tekrar anlaştı ve libero Gizem Örge’yi de transfer eden Fenerbahçe Opet kadrosunu daha da genişletti.

Bir cevap yazın