Hustle Filmi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
hustle

Last Updated on 8 Aralık 2022 by Aslıhan Demiralay

Hustle Netflix

Hustle Netflix’de Haziran 2022’de gösterime giren ilginç bir film. Özellikle basketbolseverlerin daha çok beğeneceği Adam Sandler’ın baş rolünde olduğu Hustle filmini yakından inceleyelim.

Hustle 2022 Teknik Ayrıntılar

Jeremiah Zagar’ın yönettiği Hustle filminin senaryosu Will Fetters ve Taylor Materne’nin elinden çıkma. Hustle filminin baş rolünde Adam Sandler, Queen Latifah, Juancho Hernangomez ve Ben Foster yer alıyor. Filmin IMDB puanı: 7,4.

Hustle-2022-Trailer

Hustle Filmi Konusu

NBA Takımı Philadelphia 76ers için yeni yetenekler bulmakla görevli Stanley Sugerman (Adam Sandler) eski bir basketbolcudur. İşi gereği sürekli seyahat eden Stanley, zamanının çoğunu ailesinden uzakta geçirmek zorunda kalır. Hayali NBA’de antrenörlük olan Stanley kulübün sahibi tarafından bu göreve getirilir. Anak kulüp sahibi anlaşmayı resmileştirmeden hayatını kaybedince, Stanley kulüp sahibinin oğlu tarafından oyuncu izleme görevine geri gönderilir.

Tekrar yollara düşen adam, bir çok ülke gezdikten sonra tesadüfen İspanya’da bir sokak basketbolcusunu keşfeder. Oyuncunu videolarını merkeze gönderir ancak kulübün yeni sahibi ismi Bo Cruz olan bu oyuncuya şans vermez.

Ancak keşfettiği oyuncuya güven duyan Stanley kulüpten habersiz Bo Cruz’u Amerika’ya getirir. bir yandan takım disiplin olmayan oyuncusuna antrenörlük yapan adam, bir yandan da takımı yönetenlerle mücadele etmek zorunda kalır.

Aksamayan senaryosu, Adam Sandler’ın yüksek performansı, mizahi yönü ve temposuyla kaliteli bir spor ve motivasyon filmi.

Bo Cruz’u canlandıran Juancho Hernangomez’in gerçekten de İspanyol bir basketbolcu olduğunu ve NBA’de oynadığını hatırlatalım.

Filmde bir çok genç NBA yıldızı da rol alırken, geçmişten efsanelerde zaman zaman görülüyor. Zaten filmin yapımcılarından biri de Los Angeles Lakers’ın süper starı LeBron James.

Filmle ilgili ilginç notlardan biri de orijinal senaryoda keşfedilen sporcunun Çin’den bir sokak basketbolcusu olması. Ancak Netflix’in Çin’de yaşadığı sorunlar nedeniyle Çin yerine İspanya tercih edildi.

Hustle Filmi Son Söz

Hustle sadece basketbolseverler için değil, hareketli ve akıcı filmsevenler için de iyi bir tercih. Ayrıca filmde dramatik taraf da ihmal edilmemiş. Adam Sandler’ın en iyi filmlerinden biri olan Hustle, NBA oyuncu seçmelerinin arka yüzünü de gösteren bir yapım.

Hustle filmi 8 Haziran 2022’de Netflix’de gösterime girdi.

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Bunlar da İlginizi Çekebilir:
21_yuzyilin_en-iyi_tlevizyon_dizileri
21. Yüzyılın En İyi Televizyon Dizileri
paralel_anneler
Paralel Anneler-2021
en_cok_oscar_kazanan_oyuncular
En Çok Oscar Kazanan Oyuncular

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir