Fenerbahçe Opet 3-0 Calcit Volley Kamnik

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
fenerbahce_opet_te_kadro_degisimi

Last Updated on 15 Nisan 2021 by Aslıhan Demiralay

Fenerbahçe Opet Cev Şampiyonlar Ligi’nde yeni bir galibiyete imza attı. Fenerbahçe Opet Slovenya takımı Calcit Volley Kamnik’i 3-0 yendi.

Fenerbahçe Opet mücadeleye Kelsey Robinson, Beliz Başkır, Melissa Vargas, Bianka Busa, Eda Erdem Dündar, Naz Aydemir Akyol altısı ve libero Melis Yılmaz’la başladı.

İlk seti farklı önde götüren Fenerbahçe Opet seti 25-13 gibi farklı bir skorla kazandı.

İkinci sette de önde oyununu sürdüren sarı melekler seti 25-18 kazandı.

Üçüncü sette öne geçen taraf Calcit Volley Kamnik olmasına rağmen seti Fenerbahçe Opet seti 25-20 kazanarak maçta 3-0’lık galibiyet elde etti.

Setler

I.Set 25-13

II.Set 25-18

III.Set 25-20

Fenerbahçe Opet Baş Antrenörü Zoran Terzic’in maç sonu açıklamaları: “Bu maçı elbette 3-0 kazanmak çok önemliydi. Çünkü artık çeyrek finale kalmaya bir adım daha yaklaştık. Şimdi Conegliano’ya karşı final maçına hazırlanmamız gerekiyor ve yarın hangi 6 oyuncunun oynayacağını göreceğiz. Biraz zor bir turnuva ve bundan sonra zor maçlar bekliyoruz. Bu yüzden oyuncularımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Yarın belki de dünyanın en iyi takımına karşı elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Umarım yarın iyi bir oyun çıkarırız.”

Fenerbahçe Opet oyuncusu Melis yılmaz ise şunları söyledi: “İtalya’da oynadığımız maçta daha çok zorlanmıştık. Bugün daha rahat bir galibiyet aldık. Bizim için gruptaki en önemli maçlardan biriydi. “

Fenerbahçe Opet  28 Ocak Perşembe günü İtalya’nın Imoco Conegliano takımıyla karşılaşacak. Mücadele TSİ 22.30’da başlayacak.

Fenerbahçe Opet’in CEV Şampiyonlar Ligi Ocak Ayı Maçları

I.Maç

Fenerbahçe Opet 3-0 VB Nantes

Fenerbahçe Opet’in CEV Şampiyonlar Ligi Maçları

I.Maç

Fenerbahçe Opet 3-0 Nantes

II.Maç

Fenerbahçe Opet 3-1 Calcit Volley Kamnik

III.Maç

A.Carraro Imoco Conegliano 3-0 Fenerbahçe Opet

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir