Netflix Türkiye Ekim Ayı Programı Belli Oldu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
netflix_ekim_programi

Last Updated on 23 Eylül 2021 by Aslıhan Demiralay

Netflix Türkiye Ekim Ayı Programı Belli Oldu. Peki Ekim 2021’de dijital platform Netflix’de yeni neler var? Hangi yapımlar gösterime girecek?

Netflix Türkiye Ekim Ayı Programı

What’s on Netflix‘in haberine göre Netflix Ekim programı şu yapımlardan oluşuyor.

Şili’de Bir Nazi Tarikatı: Colonia Dignidad 1. Sezon

Belgesel olan yapım 1 Ekim’den itibaren gösterimde olacak. Bu belgeselde Hristiyan Naziler’in, Şili’ye yerleşmesi ve diktatörlüğe hizmet etmesi anlatılıyor. IMDB puanı: 8,4.

Diana: The Musical

Galler Prensesi Diana’nın hayatı hakkında bir müzikal. Broadway’de gösterime girmiş müzikalin canlı kaydı. 2021 yapımı müzikali sanat severler 1 Ekim’den itibaren Netflix’de izleyebilecek.

Diana: The Musical -Trailer
netflix_ekim_programi
penceredeki_kadin
Penceredeki Kadın

Forever Rich (2021)

2021 yapımı Hollanda yapımı film. Ünlü bir rap şarkıcısının sokak ortasında saati gasp edilir. Bu anların videosu viral olunca, rap şarkıcısı küçük düşer. Filmin bundan sonrasında genç adamın imajını düzeltmeye çalışması ve kariyerini düzeltmesi anlatılıyor. Filmin baş rollerinde Yootha Wong-Loi-Singh, Hadewych Minis ve Jonas Smulders yer alıyor.

netflix_ekim_programi

Maid (2021)

2021 yapımı mini dizide, zorlu bir hayatı terk eden genç bir kadının, çocuğu ve kendisi için yeni bir hayat kurma mücadelesi konu ediliyor. Dizide Billy Burke, Margaret Qualley ve Andie MacDowell baş rolde. Dizi 1 Ekimden itibaren gösterimde olacak.

Maid-2021-Trailer
netflix_ekim_programi

PAIK’s Spirit (2021)

Ünlü aşçı Paik Jong-won’un sunduğu programda, Paik Jong-won ünlü konuklarıyla yeme-içme kültürüyle ilgili sohbetler ediyor. Program 1 ekimden itibaren gösterimde.

netflix_ekim_programi

Seinfeld (1989-1998)

Televizyon tarihinin en önemli dizlerinden biri de hiç kuşkusuz Seinfeld. 1989 yılında başlayıp 1998 yılında son bulan dizinin yaratıcısı aynı zamanda baş rolde yer alan Jerry Seinfeld. Julia Louis-Deryfus ve Jason Alexander’da dizide rol alıyor. 1 ekimde seyirciyle tekrar buluşacak dizinin IMDB puanı: 8,8.

seinfeld
Seinfeld
Seinfeld (1989-1998) -Trailer
netflix_ekim_programi
olmeden_once_izlenmesi_gereken_filmler
Ölmeden Önce İzlenmesi Gereken 35 Film

Lagos’ta İki Kadın (Swallow) (2021)

1 ekimde gösterimi başlayacak olan bir başka yapım Swallow. 1980’lerde Nijerya’da yaşayan ve hayatından yorulan Tolani’nin öyküsü anlatılıyor. Chioma Chukwuka Akpotha ve Deyemi Okanlawon baş rolde.

netflix_ekim_programi

The Guilty (Suçlu) (2021)

İsveç filmi Den Skyldige’in Amerikan versiyonu olan filmde Jake Gyllenhaall, Riley Keough, Peter Sarsgaard rol alıyor. Antoine Fuqua’nın yönettiği film, acil çağrılara cevap veren bir polisin, bir kadının kaçırılması hakkında ki bir telefon olayların karışmasına neden olur. 1 ekimde gösterimde.

The Guilty (Suçlu) (2021) -Trailer
netflix_ekim_programi

Undertaker: Lanetli Evden Kaçış (Escape the Undertaker) (2001)

İnteraktif WWE içeriği olan yapım 5 Ekimde gösterimde.

netflix_ekim_programi

Bad Sport (2021)

2021 yapımı belgesel serisinde, 6 spor ve suç hikayesi, sporcular ve görevliler tarafından anlatılıyor. Belgesel 6 ekimde gösterilecek.

netflix_ekim_programi

There’s Someone Inside Your House (Evinde Biri Var) (2021)

Osborne Lisesi mezunları, her kurbanın bir sırrını açığa çıkarmaya çalışan bir saldırganın hedefi olurlar. Patrick Brice’ın yönettiği filmde Sydney Park, Sarah Dugdale ve Théodore Pellerin baş rolde. Film 6 ekimde gösterimde.

netflix_ekim_programi

The Billion Dollar Code (2021)

İki Alman mühendisin Google’ı dava sürecinin anlatıldığı dizi, gerçek olaylara dayanıyor. Seumas F. Sargent, Marius Ahrendt ve Thomas Douglas baş rolde. Mini dizi 7 ekimden itibaren gösterimde.

Google Earth algoritmasının mucidi olarak tanınmak için mücadele eden iki mühendisin dev teknoloji şirketine karşı verdikleri mücadele 90’ların Almanyası’nda Berlin’de geçiyor.

The Billion Dollar Code (2021)-Trailer
netflix_ekim_programi
isnema_tarihine_gecen_10_kult_film
Sinema Tarihine Geçen 10 Kült Film

Kin (2021)

Türkan Derya’nın yönettiği filmde Yılmaz Erdoğan, Cem Yiğit Üzümoğlu ve Duygu Sarışın baş rolde. Ölümcül bir olaya karışan polis şefi, bir komployu açığa çıkarmak için mücadele eder. Filmi sinema severler 8 ekimden itibaren izleyebilirler.

Kin (2021)-Trailer
netflix_ekim_programi

Army of the Thieves (Hırsızlar Ordusu) (2021)

Zack Synder’ın Ölüler Ordusu’nun (Army of the Dead) filminin öncesini anlatan Alman filminin yönetmeni Matthias Schweighöfer. Filmde yönetmen Matthias Schweighöfer dışında Nathalie Emmanuel, Stuart Martin ve Ruby O.Fee baş rolde.

Army of the Thieves (Hırsızlar Ordusu) (2021) -Trailer

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Bunlar da İlginizi Çekebilir:

en_iyi_batman_filmleri
En İyi Batman Filmleri
en_iyi_aksiyon_filmleri
En İyi Aksiyon Filmleri
en_iyi_superman_filmleri
En İyi Superman Filmleri

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir