2021’in Merak Edilen Filmleri

2021_in_merak_edilen_filmleri

2021’in Beklenen Filmleri

2021’in beklenen filmleri. Korona pandemisi nedeniyle gösterime girmesi bazı sorunlar yaşayan filmler var. Ancak önlemlerin gevşetilmesiyle açılan sinemalarda ve dijital platformlarda yeni filmler birer birer gösterime girmeye başladı. 2021’in en merak dilen filmleri

1.Finch-2021

Tom Hanks’in baş rolünde olduğu filmde, kıyamet sonrası bir dönemde yaratıcısını köpeğini korumakla görevli bir robot, hayat, dostluk ve yaşamla ilgili yepyeni şeyler öğrenir.

Miguel Sapochnik’in yönettiği filmin senaryosu Craig Luck ve Ivor Powell’a ait. Filmde Tom Hanks dışında Caleb Landry Jones ve Lora Martinez-Cunnigham rol alıyor. Filmin kasım ayında Apple+ platformunda gösterime girmesi bekleniyor

Finch-2021-Trailer
2021_in_en_iyi_filmleri

2.No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok)-2021

1 Ekimde gösterime giren film Daniel Craig’in rol aldığı son James Bond filmi olma özelliğini taşıyor. Cary Joji Fukunaga’nın yönettiği filmde Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas ve Léa Seydoux baş rolde. Aktif görevi bırakan James Bond, CIA’den bir arkadaşının yardım isteğine kayıtsız kalamaz.

No Time To Die (Ölmek İçin Zaman Yok)-2021-Trailer
2021_in_en_iyi_filmleri
sean_connery_efsanevi_james_bond
Sean Connery-Efsanevi James Bond
3.The Last Duel (Son Düello)-2021

Ridley Scott’ın yönettiği filmin senaryosu Ben Affleck, Matt Damon ve Nicole Holofcener’e ait. Kral VI.Charles, bir şövalyenin yaveriyle yaşadığı anlaşmazlığı O’nu düelloya davet ederek çözmeye çalışır. Filmde Jodie Comer, Ben Affleck, Matt Damon, Adam Driver ve Marton Csokas baş rolde. Filmin ülkemizde 15 ekimde göstierime girmesi bekleniyor.

The Last Duel (Son Düello)-2021-Trailer
2021_in_en_iyi_filmleri
4.Dune: Çöl Gezegeni-2021

Frank Herbert’in romanından uyarlanan filmin yönetmeni Denis Villeneuve. Galaksideki en değerli varlığın ve en hayati unsurun korunması için görevlendirilen asil bir gencin hikayesi. Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya ve Oscar Isaac baş rolde. Film 22 ekimde gösterime girecek.

Dune: Çöl Gezegeni-2021 -Trailer
2021_in_en_iyi_filmleri
en_iyi_polisiye_gizem_filmleri
En İyi Polisiye Gizem Filmleri
5.Eternals-2021

2020 Oscar Ödüllerine damga vuran Chloé Zhao’nun yönettiği Marvel filminde Gemma Chan, Salma Hayek, Angelina Jolie ve Richard Madden baş rolde. Film 5 kasımda gösterime girecek.

İlgili Haber: Eternals Hakkında Her Şey

Eternals-2021-Trailer

İlgili Yazı: En İyi Marvel Filmleri

Bu Yazıyı Beğendiyseniz Bunlar da İlginizi Çekebilir:
en_iyi_aksiyon_filmleri
En İyi Aksiyon Filmleri
en_iyi_ingiliz_filmleri
En İyi İngiliz Filmleri
en_iyi_bilim_kurgu_filmleri
En İyi Bilim Kurgu Filmleri

Bir cevap yazın